Skocz do zawartości

Skarga na MrPayne95, SzamponikPL2901, wale123


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
24 minuty temu, MrPayne95 napisał:

od kilku dni jesteś na serwerze wiec chyba coś tam grasz

Jak od kilku dni? Wbiłem opłacić domki. Po za tym wbiłem dlatego że GZ taranowały SBF i co ty mi tu piszesz że gram od kilku dni weź ty się zastanów zanim coś napiszesz.

 

  • Haha 1
Napisano

W takim razie przeglądając nagrania dopatrzyłem się następujących wykroczeń, za które zostaniecie ukarani:
@wale123 - Jazda pod prąd i taranowanie kat. B
@MrPayne95 - Taranowanie Kat. C
@SzamponikPL2901 - Taranowanie Kat. B, Toksyczność VC, Utrudnianie Gry
@Enemy5 - Jazda pod prąd Kat.C, taranowanie kat. B, C
@SzyszkaGamesPlay - Toksyczność VC 

Zamykam i przenoszę do archiwum. 
 

  • Jestem za 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...