SzyszkaGamesPlay Napisano 20 Sierpnia 2023 Napisano 20 Sierpnia 2023 24 minuty temu, MrPayne95 napisał: od kilku dni jesteś na serwerze wiec chyba coś tam grasz Jak od kilku dni? Wbiłem opłacić domki. Po za tym wbiłem dlatego że GZ taranowały SBF i co ty mi tu piszesz że gram od kilku dni weź ty się zastanów zanim coś napiszesz. 1
kgoryl Napisano 20 Sierpnia 2023 Napisano 20 Sierpnia 2023 W takim razie przeglądając nagrania dopatrzyłem się następujących wykroczeń, za które zostaniecie ukarani:@wale123 - Jazda pod prąd i taranowanie kat. B@MrPayne95 - Taranowanie Kat. C@SzamponikPL2901 - Taranowanie Kat. B, Toksyczność VC, Utrudnianie Gry@Enemy5 - Jazda pod prąd Kat.C, taranowanie kat. B, C@SzyszkaGamesPlay - Toksyczność VC Zamykam i przenoszę do archiwum. 1
Rekomendowane odpowiedzi