Skocz do zawartości

Skarga na MrPayne95, SzamponikPL2901, wale123


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia:22:31 oraz 22:59

Nick oskarżającego: Enemy5

Nick oskarżonego: @MrPayne95, @SzamponikPL2901, @wale123


Powód napisania skargi: 2 pierwsze cejuchy celowe odwalanie, utrudnianie rozgrywki, taranowanie oraz 3 utrudnianie pracy celowy wjazd pod prąd

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 
https://streamable.com/vzxqwg
https://streamable.com/z7lww1
https://streamable.com/paz52h

zaraz @Migaropodeśle resztę dowodów 

Edytowane przez Enemy5
  • Haha 2
Napisano

Jakbyś nie jechał pod prąd to by nie było stłuczki :)

Napisano
Teraz, MrPayne95 napisał:

Jakbyś nie jechał pod prąd to by nie było stłuczki :)

było zdać normalnie prawo jazdy zamiast wyjąć je z crunchipsów 

  • Haha 1
Napisano
1 minutę temu, Enemy5 napisał:

było zdać normalnie prawo jazdy zamiast wyjąć je z crunchipsów 

nie ja jechałem pod prąd wiec widać kto znalazł prawko w chrupkach 

Napisano
Teraz, MrPayne95 napisał:

nie ja jechałem pod prąd wiec widać kto znalazł prawko w chrupkach 

nagle klasyfikujesz się jako tramwaj że jeździsz po torach

 

Napisano
Teraz, suczkers napisał:

a Ty chyba w top chips bo tańsze

dlaczego się wypowiadasz pod skargą która nie jest z tobą związana?

 

Napisano (edytowane)

.

 

Edytowane przez SzamponikPL2901
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Enemy5 napisał:

Oczywiście nagrań jest więcej które posiada @Migaro

o to kilka dowodów w formie nagrań na @SzamponikPL2901 i @MrPayne95. Mr.Payne celowe taranowanie i Szamponik Utrudnianie rozgrywki podczas robienia Daily. Linki poniżej:
Szamponikl2901
https://streamable.com/ji175l
https://streamable.com/uiwxfm
Mr.Payne
https://streamable.com/0q3747

 

Edytowane przez Migaro
Poprawa złe nagranie nie uploudowało się
  • Haha 1
Napisano

nie wiem miałeś ręczny wiec niemiałeś żadnej szkody ,wiec gdzie problem ?

Napisano (edytowane)

wiesz widać na nagraniu jak celowo wjechałeś. Zawróciłeś i wjechałeś nie ma o czym gadać. szkody miałem dla twojej informacji.

Edytowane przez Migaro
Napisano

odbierałem klienta z podjazdu. Widać jak byk na nagraniu że przejeżdżasz w przeciwnym kierunku i jak mnie zobaczyłeś nagle zawróciłeś kogo chcesz oszukać.

Napisano
4 minuty temu, Migaro napisał:

odbierałem klienta z podjazdu. Widać jak byk na nagraniu że przejeżdżasz w przeciwnym kierunku i jak mnie zobaczyłeś nagle zawróciłeś kogo chcesz oszukać.

odebrałeś klienta i stałeś i czekałeś co zrobię ...

Napisano
1 minutę temu, MrPayne95 napisał:

odebrałeś klienta i stałeś i czekałeś co zrobię ...

Widać że większość org "GZ" ma popalone styki w łbie na to wychodzi 

Napisano

Dodam do tego że chyba ich rozgrywka polega na odgrywaniu roli "Szkodników serwerowych" 

Napisano
2 minuty temu, suczkers napisał:

Twoja wiadomość jest obraźliwa i czuję się urażony tą wypowiedzią. Żądam od administracji o podjęcie odpowiednich kroków

Nadal wypowiadasz się pod skargą z którą nie jesteś związany każdy gracz przyzna nam rację bo wiedzą jak się zachowujecie 😆

Napisano
40 minut temu, suczkers napisał:

Obrażasz całą organizację więc się wypowiadam, poza tym dostałem od waszych członków organizacji kilka strzałów i nie płaczę na forum o to

Jeśli sami prowokujecie to myślicie że jak ma się to skończyć?

 

Napisano (edytowane)
58 minut temu, suczkers napisał:

Obrażasz całą organizację więc się wypowiadam, poza tym dostałem od waszych członków organizacji kilka strzałów i nie płaczę na forum o to

Od Kogo niby? Po za tym nie masz prawa wypowiadania się w skardze. :)

Edytowane przez Migaro
  • Haha 4
Napisano

@Enemy5Zgodnie z regulaminem działu proszę o powiadomienie gracza wale123 o skardze

Napisano (edytowane)
3 godziny temu, kgoryl napisał:

@SzyszkaGamesPlay Chcesz się wypowiedzieć na temat twojego zachowania w tym nagraniu https://streamable.com/paz52h ?

Nie będę się wypowiadał po za tym i tak nie gram :)

Edytowane przez SzyszkaGamesPlay
  • Haha 1
Napisano
Godzinę temu, SzyszkaGamesPlay napisał:

Nie będę się wypowiadał po za tym i tak nie gram :)

od kilku dni jesteś na serwerze wiec chyba coś tam grasz

  • Haha 2
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...