Enemy5 Napisano 18 Sierpnia 2023 Napisano 18 Sierpnia 2023 (edytowane) Data i godzina zdarzenia:22:31 oraz 22:59 Nick oskarżającego: Enemy5 Nick oskarżonego: @MrPayne95, @SzamponikPL2901, @wale123 Powód napisania skargi: 2 pierwsze cejuchy celowe odwalanie, utrudnianie rozgrywki, taranowanie oraz 3 utrudnianie pracy celowy wjazd pod prąd Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://streamable.com/vzxqwghttps://streamable.com/z7lww1https://streamable.com/paz52h zaraz @Migaropodeśle resztę dowodów Edytowane 18 Sierpnia 2023 przez Enemy5 2
MrPayne95 Napisano 18 Sierpnia 2023 Napisano 18 Sierpnia 2023 Jakbyś nie jechał pod prąd to by nie było stłuczki
Enemy5 Napisano 18 Sierpnia 2023 Autor Napisano 18 Sierpnia 2023 Oczywiście nagrań jest więcej które posiada @Migaro
Enemy5 Napisano 18 Sierpnia 2023 Autor Napisano 18 Sierpnia 2023 Teraz, MrPayne95 napisał: Jakbyś nie jechał pod prąd to by nie było stłuczki było zdać normalnie prawo jazdy zamiast wyjąć je z crunchipsów 1
MrPayne95 Napisano 18 Sierpnia 2023 Napisano 18 Sierpnia 2023 1 minutę temu, Enemy5 napisał: było zdać normalnie prawo jazdy zamiast wyjąć je z crunchipsów nie ja jechałem pod prąd wiec widać kto znalazł prawko w chrupkach
Enemy5 Napisano 18 Sierpnia 2023 Autor Napisano 18 Sierpnia 2023 Teraz, MrPayne95 napisał: nie ja jechałem pod prąd wiec widać kto znalazł prawko w chrupkach nagle klasyfikujesz się jako tramwaj że jeździsz po torach
Enemy5 Napisano 18 Sierpnia 2023 Autor Napisano 18 Sierpnia 2023 Teraz, suczkers napisał: a Ty chyba w top chips bo tańsze dlaczego się wypowiadasz pod skargą która nie jest z tobą związana?
SzamponikPL2901 Napisano 18 Sierpnia 2023 Napisano 18 Sierpnia 2023 (edytowane) . Edytowane 18 Sierpnia 2023 przez SzamponikPL2901
Migaro Napisano 18 Sierpnia 2023 Napisano 18 Sierpnia 2023 (edytowane) 2 godziny temu, Enemy5 napisał: Oczywiście nagrań jest więcej które posiada @Migaro o to kilka dowodów w formie nagrań na @SzamponikPL2901 i @MrPayne95. Mr.Payne celowe taranowanie i Szamponik Utrudnianie rozgrywki podczas robienia Daily. Linki poniżej: Szamponikl2901https://streamable.com/ji175lhttps://streamable.com/uiwxfm Mr.Paynehttps://streamable.com/0q3747 Edytowane 19 Sierpnia 2023 przez Migaro Poprawa złe nagranie nie uploudowało się 1
MrPayne95 Napisano 18 Sierpnia 2023 Napisano 18 Sierpnia 2023 nie wiem miałeś ręczny wiec niemiałeś żadnej szkody ,wiec gdzie problem ?
Migaro Napisano 18 Sierpnia 2023 Napisano 18 Sierpnia 2023 (edytowane) wiesz widać na nagraniu jak celowo wjechałeś. Zawróciłeś i wjechałeś nie ma o czym gadać. szkody miałem dla twojej informacji. Edytowane 19 Sierpnia 2023 przez Migaro
Migaro Napisano 19 Sierpnia 2023 Napisano 19 Sierpnia 2023 odbierałem klienta z podjazdu. Widać jak byk na nagraniu że przejeżdżasz w przeciwnym kierunku i jak mnie zobaczyłeś nagle zawróciłeś kogo chcesz oszukać.
MrPayne95 Napisano 19 Sierpnia 2023 Napisano 19 Sierpnia 2023 4 minuty temu, Migaro napisał: odbierałem klienta z podjazdu. Widać jak byk na nagraniu że przejeżdżasz w przeciwnym kierunku i jak mnie zobaczyłeś nagle zawróciłeś kogo chcesz oszukać. odebrałeś klienta i stałeś i czekałeś co zrobię ...
Enemy5 Napisano 19 Sierpnia 2023 Autor Napisano 19 Sierpnia 2023 1 minutę temu, MrPayne95 napisał: odebrałeś klienta i stałeś i czekałeś co zrobię ... Widać że większość org "GZ" ma popalone styki w łbie na to wychodzi
Enemy5 Napisano 19 Sierpnia 2023 Autor Napisano 19 Sierpnia 2023 Dodam do tego że chyba ich rozgrywka polega na odgrywaniu roli "Szkodników serwerowych"
Enemy5 Napisano 19 Sierpnia 2023 Autor Napisano 19 Sierpnia 2023 2 minuty temu, suczkers napisał: Twoja wiadomość jest obraźliwa i czuję się urażony tą wypowiedzią. Żądam od administracji o podjęcie odpowiednich kroków Nadal wypowiadasz się pod skargą z którą nie jesteś związany każdy gracz przyzna nam rację bo wiedzą jak się zachowujecie 😆
Enemy5 Napisano 19 Sierpnia 2023 Autor Napisano 19 Sierpnia 2023 40 minut temu, suczkers napisał: Obrażasz całą organizację więc się wypowiadam, poza tym dostałem od waszych członków organizacji kilka strzałów i nie płaczę na forum o to Jeśli sami prowokujecie to myślicie że jak ma się to skończyć?
Migaro Napisano 19 Sierpnia 2023 Napisano 19 Sierpnia 2023 (edytowane) 58 minut temu, suczkers napisał: Obrażasz całą organizację więc się wypowiadam, poza tym dostałem od waszych członków organizacji kilka strzałów i nie płaczę na forum o to Od Kogo niby? Po za tym nie masz prawa wypowiadania się w skardze. Edytowane 19 Sierpnia 2023 przez Migaro 4
kgoryl Napisano 20 Sierpnia 2023 Napisano 20 Sierpnia 2023 @Enemy5Zgodnie z regulaminem działu proszę o powiadomienie gracza wale123 o skardze
kgoryl Napisano 20 Sierpnia 2023 Napisano 20 Sierpnia 2023 @SzyszkaGamesPlay Chcesz się wypowiedzieć na temat twojego zachowania w tym nagraniu https://streamable.com/paz52h ? 1
SzyszkaGamesPlay Napisano 20 Sierpnia 2023 Napisano 20 Sierpnia 2023 (edytowane) 3 godziny temu, kgoryl napisał: @SzyszkaGamesPlay Chcesz się wypowiedzieć na temat twojego zachowania w tym nagraniu https://streamable.com/paz52h ? Nie będę się wypowiadał po za tym i tak nie gram Edytowane 20 Sierpnia 2023 przez SzyszkaGamesPlay 1
MrPayne95 Napisano 20 Sierpnia 2023 Napisano 20 Sierpnia 2023 Godzinę temu, SzyszkaGamesPlay napisał: Nie będę się wypowiadał po za tym i tak nie gram od kilku dni jesteś na serwerze wiec chyba coś tam grasz 2
Rekomendowane odpowiedzi