MeyosPL Napisano 10 Sierpnia 2023 Napisano 10 Sierpnia 2023 Podsumowując, nie czuje się w żaden sposób winny. Zablokowałem samochód napisałem raporta lecz nie było niestety nikogo kto mógłby go przyjąć więc musiałem sobie radzić w inny sposób. 1
Baldi1331 Napisano 10 Sierpnia 2023 Napisano 10 Sierpnia 2023 Z dowodów nie wynika, że został popełniony VDM. Co do taranowania widać, że próbowali wyciągnąć znajomego, gdyż nie było nikogo z administracji. Nie wiadomo, co się działo przed klipem, więc nie mogę uwierzyć na słowo. A co do tego że wepchnęli @BetterNerfKata, na klipie widać, że niestety sam się zaklinował. Skargę zamykam i przenoszę do archiwum. 2 1 1
Rekomendowane odpowiedzi