Skocz do zawartości

Skarga na MeyosPL, dzuk3son


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Podsumowując, nie czuje się w żaden sposób winny. Zablokowałem samochód napisałem raporta lecz nie było niestety nikogo kto mógłby go przyjąć więc musiałem sobie radzić w inny sposób. 

 

  • Jestem przeciw 1
Napisano

Z dowodów nie wynika, że został popełniony VDM. Co do taranowania widać, że próbowali wyciągnąć znajomego, gdyż nie było nikogo z administracji. Nie wiadomo, co się działo przed klipem, więc nie mogę uwierzyć na słowo. A co do tego że wepchnęli @BetterNerfKata, na klipie widać, że niestety sam się zaklinował. Skargę zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Baldi1331 zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...