Skocz do zawartości

Skarga na MeyosPL, dzuk3son


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: 09.08.2023 koło 2-3 w nocy.

Nick oskarżającego: sokratis

Nick oskarżonego: MeyosPL | dzuk3son

Powód napisania skargi: VDM + Taranowanie

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

 

Gracze zostali poinformowani o skardze.

image.png (1920×1080)

Opis sytuacji: Przed dojechaniem na miejsce robiłem zadanie dzienne i poszedłem AFK'a na parking obok nurka. Wróciłem do komputera to znalazlem się na mirrorze z tekstem "sory lag" od dzuk3son, a kolega z discorda poinformował mnie, że mnie szanowny dzukeson postanowił rozjechać, po dojechaniu na miejsce zobaczyłem coś takiego. Oczywiście panowie zaprzeczali wszystkiemu, cytując " co ty szczekasz gosciu".

image.png.31011b816575198f8a7233e849c0b17e.png image.png.8cd92471a0d33e11e883c25361851ba0.png

Edytowane przez sokratis
  • Like 3
  • Haha 1
  • Jestem przeciw 3
Napisano

mordo ale @MeyosPL próbował tylko wyciągnąć samochód swój xd 

więc go nie dorzucaj do tej skargi 😍

  • Haha 1
  • Jestem za 2
Napisano

dlatego wepchnął jeszcze @BetterNerfKata ? Mogę jeszcze ewentualnie dopisać do tej skargi jeszcze @Petrosus bo też próbował nas blokować

  • Haha 1
  • Jestem przeciw 1
Napisano

To dlaczego podjeżdżasz do akcji ratunkowej? trzeba było stać i nie przeszkadzać a nie pchać się i utrudniać 

  • Haha 2
Napisano (edytowane)
12 minut temu, sokratis napisał:

dlatego wepchnął jeszcze @BetterNerfKata ? Mogę jeszcze ewentualnie dopisać do tej skargi jeszcze @Petrosus bo też próbował nas blokować

przecież to twój ziomek wjechał pod sandkinga gdy meyos próbował wyciągnąć brykę więc to już jest przebajerowane

przy okazji zapraszam na nowy utwór patrixa1221:

 

Edytowane przez dzuk3son
tak
  • Haha 1
Napisano

Nie widzę tutaj swojej winy. Obejrzyj jeszcze raz swojego klipa, perfidnie widać że staram się wydostać moje auto. Jeśli chodzi o to że przejechałem ci po aucie to po co się pchałeś w pole manewrowe, pisałem na chacie żebyś odjechał (jest nagrane) 

  • Confused 1
  • Jestem za 1
Napisano

Nie było całej akcji gdybyście mi auta w góry nie wywalili. Jak miałem odjechać skoro miałem auto w takiej pozycji, że jedyne co mogłem to do przodu jechać. Poza tym obojętnie czym stał czy nie jeździłbys mi po aucie co widać na początku filmiku, gdy starałem się jakoś dostać się do auta. Mój ziomek podjechał trochę bliżej, a ty @MeyosPL skoro chciałeś wydostać auto to mogłes zauważyć że nie jesteś tam sam, i że nie przenikasz przez innych xd

  • Haha 1
  • Confused 1
Napisano

Jeśli chodzi o to że twoje auto się znalazło w skałach to już nie do mnie pretensję proszę mieć... Nie wiem dlaczego ty się do mnie doczepiłeś, tak samo jak wcześniej pisał drzuk3son jestem ciekaw po co ty mnie do skargi podpinasz. 

  • Jestem za 2
  • Jestem przeciw 1
Napisano

@MeyosPL podpinam cię bo według mnie jesteś tak samo winny jak twój kolega, proste.

  • Haha 2
  • Jestem przeciw 1
Napisano (edytowane)

@sokratisco ty brałeś ziomek w którym momencie ja Cie niby blokowałem?
Jedyne co robiłem tam to próbowałem wypchnąć thraxa @MeyosPLa,który był zblokowany w skałach twoja osoba tam była dla mnie nieistotna :)

Edytowane przez Petrosus
Napisano

Nie czy to konkretnie ty czy któryś z twoich ziomków wepchnął mi tam auto nigdzie nie napisałem że to konkretnie ty,ale nagrałeś moment tylko jak podjechał bliżej, a u mnie widać jak się go jeszcze pytam po co zjeżdża odwracam kamerę i jest pod twoim autem więc żaden to dowód

@Petrosusprzetańcie cały czas palić głupa, że wy nic nie wiecie i nic nie zrobiliście XD widać na filmiku co robiłes, praktycznie całą ekipą tratowalisice randomowych ludzi i leciały jakieś dziwne teksty potem do nich bo byliście swiadomi, że nikogo z administracji nie ma. Chyba nawet dzukeson wyrwał muta bo na chwilę wbił jakiś admin xd

Napisano

@Petrosus, może jeszcze napisz że to zrobił żeby wam na złość zrobić XD wcale nie dlatego, że też go próbowaliście w ten róg wepchnąć 

Napisano

To że wjechałeś w to samo miejsce gdzie sie meyos zablokowal to nie moja sprawa,dzkuson dostał muta za to że puszczał na voice znanego rapera PatriX1221

Napisano

@sokratisAle nikt go tam nie wepchnal czego nie rozumiesz nie bylo administracji to swoimi silami thraxa wypychalismy, trzeba bylo tam sie nie pchac i nam nie przeszkadzac

Napisano

Widzę że cokolwiek co nie napiszę to wy dalej to samo, faktycznie nudziło mi się i o 2 w nocy wrzuciłem nexusa w skały, cofnąłem się do mirrora, przyjechałem skuterem i specjalnie wam utrudniałem wyciągnięcia auta, który dziwnym zbiegiem okoliczności był centralnie obok mojego 👍

Napisano

Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni? napisalem Ci że mnie twoj nexus nie interesował tylko thrax leżący w skałach

  • Thanks 1
Napisano

na nagraniu wyraźnie widać że thraxa wypychamy we 3

Napisano

@MeyosPLbo też tam byłeś i też przeszkadzałeś co prawda to twoi koledzy rozjechali @sokratisi wrzucili jego auto w to miejsce ale nie musiałeś wpychać tam też mnie.

Napisano

Nie wiem czy specjalnie czy nie ale jeśli nie miałeś zamiaru tego robić to mogłeś uważać zwłaszcza że wiedziałeś o tym że @sokratispróbuje wyciągnął swoje auto 

 

Napisano

@BetterNerfKataPo raz ostatni powtórzę że próbowałem wydostać swój samochód, nic nie poradzę że byliście blisko mnie a na tych kamieniach się ciężko manewruje juz pominę fakt że jedyne co któremuś mogłem zrobić to najechać na krótką chwilę na maskę/dach. Nie odpowiadam za to że się tam znalazło auto twojego ziomka, ja tam przyjechałem w jednym celu czyli wyratowanie Thraxa. Osobiście bym proponował zakończyć dyskusję bo jest totalnie bez sensu, po co dokładać robotę administracji.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...