Migaro Napisano 21 Marca 2022 Napisano 21 Marca 2022 (edytowane) Data i godzina zdarzenia: 23:49 21.03.2022 Nick oskarżającego: @Migaro Nick oskarżonego: @kodi2k5 Powód napisania skargi: Oszukanie na wędkę. kupiłem od gracza kodi2k5 za 60 000 wędkę na 10 lvl po pierwszym złowieniu ryby wędka zmieniła się na 1 lvl. Napisałem do gracza kodi2k5 żeby mi zwrócił pieniądze za wędkę która miała mieć 10lvl. W załączniku zamieszczam screeny z transakcji w aplikacje finanse oraz screeny z wędki przed łowieniem i po łowieniu. W screenie po łowieniu jest też widoczna rozmowa z graczem kodi2k5 od którego kupiłem wędkę. Dowody w postaci logów lub screenshotów: Edytowane 27 Marca 2022 przez Migaro poprawa tytułu 1 5
kodi2k5 Napisano 22 Marca 2022 Napisano 22 Marca 2022 wędki znlazlem w bagazniku samochodu ktory kupilem, przy wymianie (w handlu)byl lvl 10 sam kolega moze to potwierdzic a dalej to juz nie wiem co sie dzialo 5
machcin1 Napisano 24 Marca 2022 Napisano 24 Marca 2022 Nie kupujcie wędek z 10lvl, w ten sam sposób zostałem oszukany. Nie pamiętam od kogo kupiłem. Opis sprawy przekaże na priv do administracji. Zostałem oszukany na 75k. Jak widać nie jest to jednorazowy wybryk a częsty sposób na oszukiwanie graczy. Mam nadzieje, że po szybkiej weryfikacji oszuści wyciągną konsekwencje tego sposobu działania. 3
Developer/owner proklin Napisano 25 Marca 2022 Developer/owner Napisano 25 Marca 2022 @kodi2k5 musisz się spotkać i cofnąć transakcję z graczem@Migaro inaczej zostaniesz zbanowany za wykorzystywanie błędów serwera. 1
Administrator NyKo Napisano 27 Marca 2022 Administrator Napisano 27 Marca 2022 W takim razie zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi