Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. MisiekMikke Napisano 30 Stycznia 2022 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Napisano 30 Stycznia 2022 (edytowane) Data i godzina zdarzenia:21:10 Nick oskarżającego: MisiekMikke Nick oskarżonego: @szaniteku Powód napisania skargi:Utrudnianie gry ciagle jezdzenie na plantacjach i zglaszanie ich i nic sie to nie zmienia jak kazdy juz na serwerze chce go tępić. Dowody w postaci logów lub screenshotów:Dostarczę dowody wkrotce Skarga dotyczy wszystkich uzytkownikow FiveLife ponieważ wszyscy uzytkownicy co sadzą wiedzą co ta osoba wyprawia śledzi wszystkich i potem zglasza wiec prosiłbym o nie karanie innych uzytkownikow co sie wypowiedzą ponieważ trzeba to skończyc bo każdy chce zarobic a przez taka osobe sie nie da Pozdrawiam MisiekMikke Cala administrację Edytowane 30 Stycznia 2022 przez MisiekMikke 8 1 63
Rozikis Napisano 30 Stycznia 2022 Napisano 30 Stycznia 2022 (edytowane) Słuszna prawda. Nie można wypróbować nowych rzeczy na serwerze. Edytowane 30 Stycznia 2022 przez Rozikis 1
Thietmar Napisano 30 Stycznia 2022 Napisano 30 Stycznia 2022 Podpinam się również, gracz cały czas grasuje w okolicach Sandy i podjeżdża do każdego szukając po mapie i zgłasza wszystkie uprawy od około tygodnia uprzykrzając rozgrywkę. 2
majkulovsky Napisano 30 Stycznia 2022 Napisano 30 Stycznia 2022 Zgadzam się, prowokuje zachowaniem i wiadomościami, przez takich to aż się grać odechciewa powoli. 1
K4M1L_pog Napisano 30 Stycznia 2022 Napisano 30 Stycznia 2022 Zgadzam się, śledził mnie i znajomego do plantacji a po 15min podjechało LSPD 😕 1
Rifex60cm Napisano 30 Stycznia 2022 Napisano 30 Stycznia 2022 (edytowane) podpisuję się pod tą skargą, gracz ciągle pisał prowokujące wiadomości na czacie globalnym i celowo utrudnia rozgrywkę wielu graczom Edytowane 30 Stycznia 2022 przez Rifex60cm
Hekksuu Napisano 30 Stycznia 2022 Napisano 30 Stycznia 2022 (edytowane) Niszczy każdemu rozgrywkę. Podpisuje się pod skargą Edytowane 30 Stycznia 2022 przez Hekksuu
Pan_Wiesio420 Napisano 30 Stycznia 2022 Napisano 30 Stycznia 2022 Zgadzam się, prowokuje innych graczy i to jest jego cała gra na serwerze
Likoss123 Napisano 30 Stycznia 2022 Napisano 30 Stycznia 2022 Podpisuje się pod tą skargą ciągle prowokuje graczy oraz za każdym jeździ i przeszkadza w pracowaniu
Kosapl16 Napisano 30 Stycznia 2022 Napisano 30 Stycznia 2022 Zgadzam sie gracz szaniteku prowokuje do taranowania swoim zachowaniem
mateuszekhehe Napisano 31 Stycznia 2022 Napisano 31 Stycznia 2022 Podpisuje się pod skargą. Zaintrygowało mnie w skardze @szanitekumówienie o "śledzeniu". Piszesz skargę w której zaznaczasz jako powód śledzenie a jednocześnie prześladujesz cały serwer. W formie testu stanąłem sobie na miejscu gdzie często ludzie sadzą bo byłem ciekaw czy się zjawisz. Nie minęło pół minuty i pojawiłeś się ty w poszukiwaniu sadzonek co wygląda dość komicznie. Dodatkowo twoje bezczelne zachowanie na /g jest aż nadto prowokujące. Jak to mówią - "Do bana z nim!" https://imgur.com/gallery/0SA1XxP 3 1 5
taiga1908 Napisano 31 Stycznia 2022 Napisano 31 Stycznia 2022 Podpisuję się pod skargą, oraz zaznaczam żeten gracz specjalnie prowokuje na /g ludzi, przez co sypie się masa mute za toksyczność, a jak dotąd on za wszczynanie nie został wgl ukarany.
HuanPablito Napisano 31 Stycznia 2022 Napisano 31 Stycznia 2022 Zapewne każdy się zgodzi, że jest to umyślne utrudnianie rozgrywki 🙂 4
majkulovsky Napisano 31 Stycznia 2022 Napisano 31 Stycznia 2022 Widzę, że moderacja działa i wciąż odnosi się tylko do skarg oskarżonego. Czy w związku z tym mógłby wreszcie również ktoś udzielić stosownego komentarza do sprawy, czy po prostu zostanie to zlane ciepłym moczem jak wiele innych spraw? Pozdrawiam wszystkich podirytowanych graczem, którego dotyczy skarga. 1 1
mateuszekhehe Napisano 31 Stycznia 2022 Napisano 31 Stycznia 2022 (edytowane) 52 minuty temu, majkulovsky napisał: Widzę, że moderacja działa i wciąż odnosi się tylko do skarg oskarżonego. Czy w związku z tym mógłby wreszcie również ktoś udzielić stosownego komentarza do sprawy, czy po prostu zostanie to zlane ciepłym moczem jak wiele innych spraw? Pozdrawiam wszystkich podirytowanych graczem, którego dotyczy skarga. Zgadzam się. Skarga hejtowanego osobnika została rozpatrzona w zawrotne 3 minuty, cóż za prędkość! Natomiast skarga w drugą stronę, wymagająca dość pilnej uwagi jest tylko przeglądana i olewana przez moderatorów. Jak tak dalej pójdzie nikt nie wytrzyma i wszyscy skończą z muteami i bez prawa jazdy. Kolejnym absurdem jest to że gracz na którego jest owa skarga robi wszystko co może by tylko nie dopuścić do sadzenia jednocześnie usiłując kupić słynny susz. Edytowane 31 Stycznia 2022 przez mateuszekhehe 1
majkulovsky Napisano 31 Stycznia 2022 Napisano 31 Stycznia 2022 1 minutę temu, mateuszekhehe napisał: Zgadzam się. Skarga hejtowanego osobnika została rozpatrzona w zawrotne 7 minut! Natomiast skarga w drugą stronę, wymagająca dość pilnej uwagi jest tylko przeglądana i olewana przez moderatorów. Jak tak dalej pójdzie nikt nie wytrzyma i wszyscy skończą z muteami i bez prawa jazdy. Kolejnym absurdem jest to że gracz na którego jest owa skarga robi wszystko co może by tylko nie dopuścić do sadzenia jednocześnie usiłując kupić słynny susz. Grając w otwarte karty - póki co Moderacja i Administracja może mieć wywalone na graczy, dopóki FiveLife jest jedynym serwerem RPG na RAGE Multiplayer. Dopóki... bo 3/4 ludzi pewnie odejdzie chociażby tymczasowo, a potem się obudzą tu wszyscy z ręką w nocniku, i zobaczą, że brakiem reakcji najbardziej sobie zaszkodzili. 1
Janek Napisano 31 Stycznia 2022 Napisano 31 Stycznia 2022 uakaranie gracza który psuje gre całemu serwerowi nie po co ukarac graczy którzy walczą o swoje jak najbardziej szkoda gadac
Likoss123 Napisano 31 Stycznia 2022 Napisano 31 Stycznia 2022 Wiecie oni wolą niewinnych, karać i chyba nie widzą co się teraz dzieje na serwerze przez jednego gracza co dziennie wysyła 10 skarg i od razu są rozpatrywane a ta leży i nic
Osada Napisano 31 Stycznia 2022 Napisano 31 Stycznia 2022 18 minut temu, Likoss123 napisał: Wiecie oni wolą niewinnych, karać i chyba nie widzą co się teraz dzieje na serwerze przez jednego gracza co dziennie wysyła 10 skarg i od razu są rozpatrywane a ta leży i nic Prędzej czy póżniej poleci na bana za trolowanie
haski Napisano 31 Stycznia 2022 Napisano 31 Stycznia 2022 22 godziny temu, MisiekMikke napisał: Data i godzina zdarzenia:21:10 Nick oskarżającego: MisiekMikke Nick oskarżonego: @szaniteku Powód napisania skargi:Utrudnianie gry ciagle jezdzenie na plantacjach i zglaszanie ich i nic sie to nie zmienia jak kazdy juz na serwerze chce go tępić. Dowody w postaci logów lub screenshotów:Dostarczę dowody wkrotce Skarga dotyczy wszystkich uzytkownikow FiveLife ponieważ wszyscy uzytkownicy co sadzą wiedzą co ta osoba wyprawia śledzi wszystkich i potem zglasza wiec prosiłbym o nie karanie innych uzytkownikow co sie wypowiedzą ponieważ trzeba to skończyc bo każdy chce zarobic a przez taka osobe sie nie da Pozdrawiam MisiekMikke Cala administrację Bardzo proszę o przedstawianie sensownych dowodów a nie samego słowa 1 2
MisiekMikke Napisano 31 Stycznia 2022 Autor Napisano 31 Stycznia 2022 Teraz, haski napisał: Bardzo proszę o przedstawianie sensownych dowodów a nie samego słowa Pan Mateusz przedstawił dowód.
Likoss123 Napisano 31 Stycznia 2022 Napisano 31 Stycznia 2022 5 minut temu, haski napisał: Bardzo proszę o przedstawianie sensownych dowodów a nie samego słowa A to nie jest już dowód, że 50 osób narzeka na jedną osobę i właśnie przez nią każdy dostaje muty i prawka ? 1
Rekomendowane odpowiedzi