Skocz do zawartości

Skarga na kgoryl


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 17/08/2021 23:14

Nick oskarżającego: @RumaK82

Nick oskarżonego:  @kgoryl

Powód napisania skargi: Piszę tutaj i w takiej formie ponieważ inne środki komunikacji z administracją zawiodły.
Zakupiłem pojazd GTT w najlepszym silniku od gracza, który wylicytował go na aukcji u @Proklin . Wspomniane GTT okazało się być w silniku średnim. W międzyczasie na komisie pojawił się egzemplarz z silnikiem 7.0

W zasadzie by nikt nie ucierpiał proszę @Proklin lub innego wszechmogącego o zamianę pojemności silników między tymi GTT 

 

licyt1.png

gtt od prok.PNG

unknown (6).png

gtt 70.PNG

  • Haha 2
  • Confused 3
  • 3 tygodnie później...
Napisano

Sprawa pozytywnie rozwiązana i do zamknięcia 

  • Norcio_PL zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...