RumaK82 Napisano 9 Stycznia 2022 Napisano 9 Stycznia 2022 Data i godzina zdarzenia: 17/08/2021 23:14 Nick oskarżającego: @RumaK82 Nick oskarżonego: @kgoryl Powód napisania skargi: Piszę tutaj i w takiej formie ponieważ inne środki komunikacji z administracją zawiodły.Zakupiłem pojazd GTT w najlepszym silniku od gracza, który wylicytował go na aukcji u @Proklin . Wspomniane GTT okazało się być w silniku średnim. W międzyczasie na komisie pojawił się egzemplarz z silnikiem 7.0 W zasadzie by nikt nie ucierpiał proszę @Proklin lub innego wszechmogącego o zamianę pojemności silników między tymi GTT 2 3
RumaK82 Napisano 31 Stycznia 2022 Autor Napisano 31 Stycznia 2022 Sprawa pozytywnie rozwiązana i do zamknięcia
Rekomendowane odpowiedzi