Maras Napisano 5 Grudnia 2021 Napisano 5 Grudnia 2021 (edytowane) Nick: Maras Nick osoby nakładającej kare: @_WirluS_ Powód nałożenia kary: Jazda pojazdem z FLRACE Krótki opis sytuacji: Bedac na 4 wyscigu zauwazylem ze obok blipu stoi stratum z wyscigu wzielem go i przejechalem sie nim po miescie. Dostalem Warna wiec jechalem go odstawic na miejsce lecz tuz przed blipem wyscigu zostalem zbanowany. Dowody: brak Coś od siebie: Nie bede juz wypozyczal sobie aut z wyscigow i prosze o odbanowanie.Pozdrawiam. Edytowane 6 Grudnia 2021 przez Maras
_WirluS_ Napisano 15 Stycznia 2022 Napisano 15 Stycznia 2022 Kara minęła zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi