Skocz do zawartości

Skarga na Majczi


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia:17:26 03.12.2021

Nick oskarżającego:Furky281

Nick oskarżonego: @majczi

Powód napisania skargi: Taran 

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

 

  • Haha 1
Napisano

lecisz sobie na rowerku, środkiem ulicy :(
unknown.png

tak jeszcze dodam screena, kto tu może się tak nazywać :D

  • Like 2
Napisano

to czemu mnie nie ominąłeś ?

  • Haha 2
Napisano

a jak mialem ominac jak mi na lewy pas wjechales? 

Napisano

widziałeś mnie z daleka i nie powinieneś jeździć 220km/h w mieście.

prawy pas np.

  • Haha 6
Napisano (edytowane)

Jak bym sie pakował to bym cie nie ominoł proste

a poza tym jechałeś pod prąd 

Edytowane przez Furky281
Napisano

jakbym celowo taranował to skrecilbym na Ciebie ;)

Napisano
7 minut temu, Furky281 napisał:

Jak bym sie pakował to bym cie nie ominoł proste

a poza tym jechałeś pod prąd 

za to ty jechales poprawnie, gratuluje inteligencjj

Napisano

ja nie jechałem pod prąd w przeciwieństwie do ciebie

 

  • Haha 1
  • Sad 1
Napisano

@Furky281 Biorąc pod uwagę, że skaczesz rowerem po całej szerokości jezdni powinieneś byś świadom, że stwarzasz zagrożenie w ruchu drogowym i możesz zostać potrącony. Następnym razem jedź chodnikiem lub poboczem.

Skargę odrzucam oraz przenoszę do archiwum.

  • Thanks 1
  • Norcio_PL zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...