Furky281 Napisano 3 Grudnia 2021 Napisano 3 Grudnia 2021 Data i godzina zdarzenia:17:26 03.12.2021 Nick oskarżającego:Furky281 Nick oskarżonego: @majczi Powód napisania skargi: Taran Dowody w postaci logów lub screenshotów: 1
majczi Napisano 3 Grudnia 2021 Napisano 3 Grudnia 2021 lecisz sobie na rowerku, środkiem ulicy tak jeszcze dodam screena, kto tu może się tak nazywać 2
majczi Napisano 3 Grudnia 2021 Napisano 3 Grudnia 2021 a jak mialem ominac jak mi na lewy pas wjechales?
Furky281 Napisano 3 Grudnia 2021 Autor Napisano 3 Grudnia 2021 widziałeś mnie z daleka i nie powinieneś jeździć 220km/h w mieście. prawy pas np. 6
majczi Napisano 3 Grudnia 2021 Napisano 3 Grudnia 2021 dzisiaj 18:56 : https://streamable.com/vvvm2b jak widać sam się pod kola pakujesz a piszesz coś na mnie? ciesz się, że nie mogą ci zabrać uprawnienia na jazdę rowerem
Furky281 Napisano 3 Grudnia 2021 Autor Napisano 3 Grudnia 2021 (edytowane) Jak bym sie pakował to bym cie nie ominoł proste a poza tym jechałeś pod prąd Edytowane 3 Grudnia 2021 przez Furky281
majczi Napisano 3 Grudnia 2021 Napisano 3 Grudnia 2021 jakbym celowo taranował to skrecilbym na Ciebie
majczi Napisano 3 Grudnia 2021 Napisano 3 Grudnia 2021 7 minut temu, Furky281 napisał: Jak bym sie pakował to bym cie nie ominoł proste a poza tym jechałeś pod prąd za to ty jechales poprawnie, gratuluje inteligencjj
Furky281 Napisano 3 Grudnia 2021 Autor Napisano 3 Grudnia 2021 ja nie jechałem pod prąd w przeciwieństwie do ciebie 1 1
Norcio_PL Napisano 4 Grudnia 2021 Napisano 4 Grudnia 2021 @Furky281 Biorąc pod uwagę, że skaczesz rowerem po całej szerokości jezdni powinieneś byś świadom, że stwarzasz zagrożenie w ruchu drogowym i możesz zostać potrącony. Następnym razem jedź chodnikiem lub poboczem. Skargę odrzucam oraz przenoszę do archiwum. 1
Rekomendowane odpowiedzi