VeRiL Napisano 27 Listopada 2021 Napisano 27 Listopada 2021 Nick: VeRiL Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Rozdawanie majątku Krótki opis sytuacji: Wszyscy znają sytuację Dowody: Niepotrzebne Coś od siebie: Jako że ponad dwa lata temu dostałem bana za rozdawanie majątku (tak) ponad 2 lata bo wrócić mogłem dopiero 24.11.2021. Nasuwa się na myśl pytanie, po co był ten ban, skoro i tak administracja pozbawiła mnie mojego oczka w głowie jakim było elegy retro?? Po co ban skoro został zabrany pojazd? 5 4
DragonuS Napisano 27 Listopada 2021 Napisano 27 Listopada 2021 Zapoznałem się z sytuacją. Kara została nałożona dwa lata temu za rozdawanie majątku oraz za wyjątkowo niedojrzałe zachowanie, ban + wipe był jak najbardziej słuszny, wipe ze względu na rozdawanie majątku oraz ban, który miał na celu dostarczyć czasu na przemyślenia. Apelację zamykam i przenoszę do archiwum. 2 1
Rekomendowane odpowiedzi