Skocz do zawartości

MlodyTomasz ukarany przez Administracje??


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: MlodyTomasz

Nick osoby nakładającej kare: -

Powód nałożenia kary: -

Krótki opis sytuacji: -

Dowody: SS wrzuciłem 

Coś od siebie: Dostałem bana za nie wiem co nie wiem przez kogo na nieokreślony czas. Wbiłem na serwer bo kiedyś grałem (rok może 2 lata temu) i chciałem sobie z koleżką popykać założyłem nowe konto (możliwe ze to przez to ban) tak czy siak nie wiem co tu więcej dodać może Jeszcze to ze miałem stare konto na którym Nick to był bodajże ToElvis123 jeśli była by taka możliwość to prosił bym o ubana i usunięcie tego starego konta z Nickiem ToElvis123. :))

unknown.png

Edytowane przez MlodyTomasz
Nie Stosowanie się do wzoru.
  • MlodyTomasz zmienił tytuł na MlodyTomasz ukarany przez Administracje??
  • 3 miesiące temu...
  • Developer/owner
Napisano

Ban jest na stare konto, posiadanie multikont jest zabronbione i również karane banem.

 

Nie akceptujemy tutaj żadnych wspomagaczy i nie potrzebujemy oszustów w naszej społeczności.

Apelacja odrzucona.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...