kerbi.cj Napisano 19 Listopada 2021 Napisano 19 Listopada 2021 Nick: kerbi.cj Nick osoby nakładającej kare: haski Powód nałożenia kary: VDM Krótki opis sytuacji: Dostałem prawo jazdy za VDM - faktycznie przyznaję się do winy, nie powinienem tego robić lecz "ofiarą" był kolega z którym gadam na discordzie. Dowody: Gracz oskitmp chętnie się wypowie pod tematem. Coś od siebie: Jako iż jest to moja pierwsza kara, prosiłbym o łaskę, przepraszam za swoje zachowanie.
kerbi.cj Napisano 20 Listopada 2021 Autor Napisano 20 Listopada 2021 Kara minęła, temat do zamknięcia.
Rekomendowane odpowiedzi