Skocz do zawartości

Problem z Logowaniem/Rejestrowaniem


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Mój problem jest taki że kursor wraca do punktu wyjścia przez co nie mogę się ani zalogować oraz zarejestrować

 

Napisano

Jeżeli GTA masz zainstalowane na Epicu - odpal je chociaż raz i przejdź przez zgody na korzystanie z sieci możliwe że wyskakuje Ci okienko z udostępnieniem sieci publicznych i prywatnych do gry (przynajmniej ja się z takim przypadkiem spotkałem) i nie masz nawet możliwości tego zaakceptować bo Rage od razu to tłumi, daj znać czy zadziała 😁

  • 11 miesięcy temu...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...