GTzywy Napisano 17 Listopada 2021 Napisano 17 Listopada 2021 Mój problem jest taki że kursor wraca do punktu wyjścia przez co nie mogę się ani zalogować oraz zarejestrować
Zolwigg Napisano 25 Listopada 2021 Napisano 25 Listopada 2021 Jeżeli GTA masz zainstalowane na Epicu - odpal je chociaż raz i przejdź przez zgody na korzystanie z sieci możliwe że wyskakuje Ci okienko z udostępnieniem sieci publicznych i prywatnych do gry (przynajmniej ja się z takim przypadkiem spotkałem) i nie masz nawet możliwości tego zaakceptować bo Rage od razu to tłumi, daj znać czy zadziała 😁
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi