araszqq123 Napisano 6 Listopada 2021 Napisano 6 Listopada 2021 Nick: Araszqq123 Nick osoby nakładającej kare: Nie pamiętam. Powód nałożenia kary: Przeszkadzanie w rozgrywce Krótki opis sytuacji: Razem z jednym graczem odwalaliśmy trochę na mechaniku mirror Dowody: Brak Coś od siebie: Wiem, troche nam odbiło, przepraszam. Wchodząc na serwer przy oknie logowania od razu mnie rozłącza i nie wiem nawet nie jestem w stanie sprawdzic do kiedy mam tego bana. Proszę o jakieś info
DragonuS Napisano 7 Listopada 2021 Napisano 7 Listopada 2021 Ban był na 180 min, został nałożony poprzez Moderatora Wars. Kara minęła, apelację zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi