Skocz do zawartości

Skarga na Ssiema


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 22:11 05.11.2021

Nick oskarżającego:  Matix

Nick oskarżonego: Ssiema

Powód napisania skargi: toksyczność 

Dowody w postaci logów lub screenshotów: image.png.d0876135933a31e99cf7951afa87f40d.png

  • Haha 5
Napisano

Nie przyjmujemy wycinków, wrzuć pełnego screena.

  • Jestem za 2
Napisano

No właśnie daj pełnego screena jak każdy ci mówi żebyś się nie wpychał w kolejkę do flcentrum a ty piszesz że omijasz driften biede i masz gdzieś co inni do ciebie piszą. I jeśli to co napisałem jest złe to mogę dostać muta za toksyczność żaden problem tylko na przyszłość nie dziw się że ludzie są dla ciebie nie mili kiedy jest kolejka na 20 samochodów a ty sobie po prostu wyjechałeś.

  • Like 4
  • Haha 1
Napisano
13 godzin temu, DragonuS napisał:

Nie przyjmujemy wycinków, wrzuć pełnego screena.

image.thumb.png.c602d8bfe98e01622beeb9859b90573c.png

 

@Ssiema miałem stać godzine i czekać aż 10 osób przesłucha sobie  każdy klakson? byłem w tym blipie może 10 sekund? 

  • Jestem przeciw 2
Napisano
39 minut temu, Matix napisał:

@Ssiema miałem stać godzine i czekać aż 10 osób przesłucha sobie  każdy klakson? byłem w tym blipie może 10 sekund? 

@Matix Kolejka jest po to, aby odczekać na swoją kolej, jeśli na to nie masz czasu, możesz równie dobrze odczekać aż sytuacja się uspokoi i podjechać w późniejszym czasie.
@Ssiema co by nie było, nie tolerujemy toksyczności, zostanie nałożona kara.


Skargę zamykam i przenoszę do archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...