Skocz do zawartości

Skarga na Mekari


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 02.11.2021

Nick oskarżającego: Matheusz02

Nick oskarżonego: Mekari

Powód napisania skargi: Celowe VDM podczas kilkunasto sekundowego afk

Dowody w postaci logów lub screenshotów:
Nagranie: 

https://imgur.com/m4qPzSs

SS z nagrania:

 

https://imgur.com/cqZXj43




 

  • Haha 1
  • Jestem za 3
  • Jestem przeciw 6
Napisano

A ja mam pytanie to czemu stałeś na środku drogi na AFK'u zamiast zejść gdzieś na chodnik?

Napisano
Teraz, xXUNKNOWNXx napisał:

A ja mam pytanie to czemu stałeś na środku drogi na AFK'u zamiast zejść gdzieś na chodnik?

Jak widziałeś nie stałem na "środku" tylko obok. Poza tym i tak to jej nie usprawiedliwia, żeby specjalnie zatrzymała się, zawróciła i mnie zabiła. 

A Ciebie ta skarga nie dotyczy więc nie rozumiem dlaczego się wypowiadasz.

  • Jestem za 2
Napisano

tak czystko przypadkowo wychamowala do 0 i przypomniala sobie musiala auto umyc a przy okazji "pacholek" zostal potracony

  • Jestem za 2
Napisano
16 minut temu, Matheusz02 napisał:

Jak widziałeś nie stałem na "środku" tylko obok. Poza tym i tak to jej nie usprawiedliwia, żeby specjalnie zatrzymała się, zawróciła i mnie zabiła. 

A Ciebie ta skarga nie dotyczy więc nie rozumiem dlaczego się wypowiadasz.

Skoro skarga dotyczy tylko ciebie oraz @Mekari to po co twoi *koledzy* jeszcze się wtrącają? Mówisz o kimś a sami jesteście nie lepsi :D Pozdrawiam z rodzinką

  • Like 4
Napisano
2 minuty temu, OldEnt napisał:

Skoro skarga dotyczy tylko ciebie oraz @Mekari to po co twoi *koledzy* jeszcze się wtrącają? Mówisz o kimś a sami jesteście nie lepsi :D Pozdrawiam z rodzinką

polecam sprawdzic poczatek tematu tu nie chodzi kto jest lepszy a kto gorszy tylko o sprawiedliwosc ...

 

Napisano
Teraz, OldEnt napisał:

Skoro skarga dotyczy tylko ciebie oraz @Mekari to po co twoi *koledzy* jeszcze się wtrącają? Mówisz o kimś a sami jesteście nie lepsi :D Pozdrawiam z rodzinką

A czy ja ich o to prosiłem? Robią to na własną odpowiedzialność, tak samo Ty :). To, że bronicie *dziewczynę* bo się do was spłakała to już nie mój interes. Każdy odpowiada za swoje czyny :D Również pozdrawiam ale bez rodzinki bo moja rodzinka was nie lubi xD

  • Haha 2
Napisano (edytowane)

Ale o co się teraz płaczesz? Masz problem o to że moja organizacja mnie broni? Przecież twoja ciebie tak samo broni więc w czym jest problem, jeszcze taki argument wchodzący na to że jestem dziewczyną... bezsens kek. 

Edytowane przez Mekari
Napisano

Imo każdy tutaj zachowuje sie jak dzieci. Poczekajcie na decyzje a nie kometujecie xd

 

  • Jestem za 2
Napisano
Teraz, Mekari napisał:

Ale o co się teraz płaczesz? Masz problem o to że moja organizacja mnie broni? Przecież twoja ciebie tak samo brani więc w czym jest problem, jeszcze taki argument wchodzący na to że jestem dziewczyną... bezsens kek. 

Ja się płaczę? Była umowa? Była. Uwzięliście się na organizację BH bo przyszła święta królowa, zaczęła prześladować poprzednią organizację jaką jest BH bo odeszła i nagle całe VDS nienawidzi BH bo przyszła księżniczka XD to jest dla mnie bezsens.

  • Haha 1
Napisano

Tak wiele wypowiedzi nie potrzeba do stwierdzenia kto w tej sytuacji jest winien, następnym razem polecam, tym którzy dostali ostrzeżenia zapoznać się z regulaminem działu apelacje/ skargi.

@Mekari otrzymuje karę za celowy VDM, jadąc w stronę tunera El Rancho Blvd/ Mirror park nawróciłeś się, aby specjalnie rozjechać gracza, tak się nie robi.

Skargę zamykam oraz przenoszę do archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...