gab123nt Napisano 30 Października 2021 Napisano 30 Października 2021 Nick: gab123nt Nick osoby nakładającej kare:Bezzy Powód nałożenia kary: Obraza Adminstratora Krótki opis sytuacji: mówiłęm na voise cały całyczaś ''odawac prawko za nic i powedzał wy ku...r i coś,, byłem zderenowany na neta bo małe m=cały caś lagi Dowody: nie mam Coś od siebie: lubie w it i 16 lat mam 1 1 2
DragonuS Napisano 1 Listopada 2021 Napisano 1 Listopada 2021 Nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy zdjąć karę. Apelacje odrzucam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi