Skocz do zawartości

KubeczeGG ukarany przez NyKo


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: KubeczeGG

Nick osoby nakładającej kare: NyKo

Powód nałożenia kary: Toksyczność

Krótki opis sytuacji: Sytuacja wyglądała tak, że pewien gracz napisał jakiś nieśmieszny żart/pytanie do żartu, nie pamiętam już. Napisałem mu do tej wiadomości "siorbaj chuja", byłem przekonany, że ludzi tutaj mają już jakiś dystans, aczkolwiek on coś odpowiedział i zaczął się wyzywać z innymi graczmi na chacie /g. W/w wiadomość była jedyną jaką napisałem, a dostałem karę jak inni, rozumiem to - tak było wg Ciebie sprawiedliwie.

Dowody: chyba nie potrzebne

Coś od siebie: Jest to moja pierwsza kara na serwerze, chciałem zachować czyste konto, ale no niestety zdarzyło się. Teraz jedynie moge przeprosić i obiecać poprawę oraz poprosić o unmute. 

  • 2 tygodnie później...
Napisano

Na serwerze panuje regulamin, który każdy akceptuje wraz z założeniem konta, gdy widzimy, że ktoś łamie regulamin, nadajemy karę według Taryfikatora.

Kara była słuszna i minęła, apelację zamykam i przenoszę do archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...