Ziomal97 Napisano 8 Października 2021 Napisano 8 Października 2021 Zostałem okradziony ze wszystkich aut oraz gotówki. Sytuacja miała miejsce w 2018 albo 2019 roku. Proszę administrację o sprawdzenie logów i pomoc w odzyskaniu pojazdów oraz gotówki. 1
RestaR Napisano 10 Października 2021 Napisano 10 Października 2021 (edytowane) Edytowane 10 Października 2021 przez RestaR 1
reVil Napisano 31 Października 2021 Napisano 31 Października 2021 Powodzenia ja nadal nie mam odpowiedzi pod swoim zgłoszeniem z tego powodu przestałem grać na serwerze bo skoro straciłem cały dobytek a administracja nie chce nic z tym zrobić to ja sam nie mam zamiaru grać na serwerze a dobija już 2 miesiąc od złożenia wniosku . 1
ShoferoV Napisano 12 Listopada 2021 Napisano 12 Listopada 2021 Polecam dział pomocy na dc w takich sprawach. Na forum czeka się miesiącami na rozpatrzenie apelacji innych niż za prawko/mute etc. 1
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Przebadamy temat, ale od razu napiszę, żeby nie było, nie oddajemy pieniędzy oraz pojazdów.
Arrow Napisano 23 Listopada 2022 Napisano 23 Listopada 2022 Z powodu braku odpowiedzi przez 7 dni. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi