Kaziko Napisano 30 Września 2021 Napisano 30 Września 2021 Nie mam dźwięku na serwerze, w GTA normalnie jest. Bawiłem się ustawieniami i gry i klienta, nic nie działa, jak na serwerze napisałem do moda, to powiedział, że to wina kompa i chuj. Nie mam pojęcia co dalej robić
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi