Skocz do zawartości

Skarga na Kuboro


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia:27.09.2021 15.30

Nick oskarżającego: @Bad_Boy

Nick oskarżonego: @Kuboro

Powód napisania skargi: Przeszkadzanie w grze, Taranowanie

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

  • Haha 8
  • Confused 1
  • Sad 1
Napisano

Lekko dotknąłem bo jechałem do przodu i do tyłu moim zdaniem nie jest to powód do jakiejkolwiek skargi.

 

  • Haha 1
Napisano
34 minuty temu, Kuboro napisał:

Lekko dotknąłem bo jechałem do przodu i do tyłu moim zdaniem nie jest to powód do jakiejkolwiek skargi.

 

Tak samo jak wczoraj Twój kolega, żałosne 😂😂

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Napisano (edytowane)

A ty nie nie miałeś kończyć z serwerem nawet pożegnanie  napisałeś 

 

Edytowane przez Szopuuu
  • Haha 5
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Bad_Boy napisał:

Tak samo jak wczoraj Twój kolega, żałosne 😂😂

Próby relacji z każdą dziewczyną na serwerze też jest żałosne.

Edytowane przez Kuboro
Napisano
13 minut temu, Kuboro napisał:

Próby relacji z każdą dziewczyną na serwerze też jest żałosne.

Szanuje Twoja opinię, jednak pytając nieśmiało, jaki ma to związek z zaistniałą sytuacją oraz skarga na Ciebie?

  • Haha 2
Napisano (edytowane)

Mam odczucie że szukasz wrażeń, piszesz skargę codziennie bo ktoś ci wjechał w zderzak. Nawet ci nic nie zniszczyłem, gdyby każdy gracz miał pisać skargę ponieważ ktoś o niego zahaczył to było by po 100 skarg dziennie. 

Edytowane przez Kuboro
Napisano

Gdybym szukał wrażeń, pojechał bym do energylandi, skargę na was napisałem ponieważ staracie się mnie sprowokować, nie tylko Ty lecz i inne osoby z Waszej organizacji,chyba lepszym pomysłem jest napisanie skargi niż danie wam satysfakcji że udało wam się mnie sprowokować, kończąc dyskusję życzę wszystkim miłego wieczoru oraz czytania tych wypocin 🙋🏿‍♀️

  • Haha 4
  • Jestem za 2
  • Sneezy zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...