Bad_Boy Napisano 27 Września 2021 Napisano 27 Września 2021 Data i godzina zdarzenia:27.09.2021 15.30 Nick oskarżającego: @Bad_Boy Nick oskarżonego: @Kuboro Powód napisania skargi: Przeszkadzanie w grze, Taranowanie Dowody w postaci logów lub screenshotów: De.mp4 8 1 1
Kuboro Napisano 27 Września 2021 Napisano 27 Września 2021 Lekko dotknąłem bo jechałem do przodu i do tyłu moim zdaniem nie jest to powód do jakiejkolwiek skargi. 1
mehow Napisano 27 Września 2021 Napisano 27 Września 2021 powinno być "przeszkadzanie w spaniu na komisie" 2
Bad_Boy Napisano 27 Września 2021 Autor Napisano 27 Września 2021 34 minuty temu, Kuboro napisał: Lekko dotknąłem bo jechałem do przodu i do tyłu moim zdaniem nie jest to powód do jakiejkolwiek skargi. Tak samo jak wczoraj Twój kolega, żałosne 😂😂 1 1 1
Szopuuu Napisano 27 Września 2021 Napisano 27 Września 2021 (edytowane) A ty nie nie miałeś kończyć z serwerem nawet pożegnanie napisałeś Edytowane 27 Września 2021 przez Szopuuu 5
Kuboro Napisano 27 Września 2021 Napisano 27 Września 2021 (edytowane) 3 godziny temu, Bad_Boy napisał: Tak samo jak wczoraj Twój kolega, żałosne 😂😂 Próby relacji z każdą dziewczyną na serwerze też jest żałosne. Edytowane 27 Września 2021 przez Kuboro
Bad_Boy Napisano 27 Września 2021 Autor Napisano 27 Września 2021 13 minut temu, Kuboro napisał: Próby relacji z każdą dziewczyną na serwerze też jest żałosne. Szanuje Twoja opinię, jednak pytając nieśmiało, jaki ma to związek z zaistniałą sytuacją oraz skarga na Ciebie? 2
Kuboro Napisano 27 Września 2021 Napisano 27 Września 2021 (edytowane) Mam odczucie że szukasz wrażeń, piszesz skargę codziennie bo ktoś ci wjechał w zderzak. Nawet ci nic nie zniszczyłem, gdyby każdy gracz miał pisać skargę ponieważ ktoś o niego zahaczył to było by po 100 skarg dziennie. Edytowane 27 Września 2021 przez Kuboro
Bad_Boy Napisano 27 Września 2021 Autor Napisano 27 Września 2021 Gdybym szukał wrażeń, pojechał bym do energylandi, skargę na was napisałem ponieważ staracie się mnie sprowokować, nie tylko Ty lecz i inne osoby z Waszej organizacji,chyba lepszym pomysłem jest napisanie skargi niż danie wam satysfakcji że udało wam się mnie sprowokować, kończąc dyskusję życzę wszystkim miłego wieczoru oraz czytania tych wypocin 🙋🏿♀️ 4 2
Sneezy Napisano 29 Września 2021 Napisano 29 Września 2021 @Kuboro zostanie ukarany za taranowanie. 1 1
Rekomendowane odpowiedzi