Enzii Napisano 26 Września 2021 Napisano 26 Września 2021 odpalam sobie rage'a i wszytko git dopóki ma mi sie gta odpalic a gta raz sie odpala raz nie znika launcher a gta sie nie pojawia lub odpala mi sie tryb fabularny co robic?
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi