Skocz do zawartości

Skarga na Szopuuu


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia:26.09.2021 14.55

Nick oskarżającego: @Bad_Boy

Nick oskarżonego: @Szopuuu

Powód napisania skargi:Skarge pisze ponieważ użytkownik @Szopuuujuz drugi raz dzisiaj specjalnie we mnie wjechał w momencie gdy stałem na komisie/salonie, pierwszy raz było to na salonie, niestety nie mam z tego powtórki lecz z drugiej sytuacji powtórke udało się już uzyskać, prosiłbym o ukaranie delikwenta.

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

Edytowane przez Bad_Boy
  • Haha 9
  • Confused 1
Napisano (edytowane)

srodek komisu to nie jest miejsce do parkowania/postoju i nic ci nie rozwaliłem a pisanie o innej sytuacji gdzie nie masz dowodów nie ma sensu dobra dalej jedziemy bo z laska pisze i no xD to juz nie te czasy      adidasy

Edytowane przez Szopuuu
  • Like 2
  • Jestem za 8
Napisano

Na nagraniu jednoznacznie widać iż było zrobione to z pełną premedytacją, wjechałeś zatrzymałeś się, popatrzales po czym cyk gaz w podłogę, bo dlaczego by go nie skasować 🤔

  • Haha 6
Napisano

Środek komisu to nie miejsce na parkowanie. Szkoda znikoma, skarga odrzucona.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Jestem za 2
  • Sneezy zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...