Bad_Boy Napisano 26 Września 2021 Napisano 26 Września 2021 (edytowane) Data i godzina zdarzenia:26.09.2021 14.55 Nick oskarżającego: @Bad_Boy Nick oskarżonego: @Szopuuu Powód napisania skargi:Skarge pisze ponieważ użytkownik @Szopuuujuz drugi raz dzisiaj specjalnie we mnie wjechał w momencie gdy stałem na komisie/salonie, pierwszy raz było to na salonie, niestety nie mam z tego powtórki lecz z drugiej sytuacji powtórke udało się już uzyskać, prosiłbym o ukaranie delikwenta. Dowody w postaci logów lub screenshotów: Szopu D.mp4 Edytowane 26 Września 2021 przez Bad_Boy 9 1
Szopuuu Napisano 26 Września 2021 Napisano 26 Września 2021 (edytowane) srodek komisu to nie jest miejsce do parkowania/postoju i nic ci nie rozwaliłem a pisanie o innej sytuacji gdzie nie masz dowodów nie ma sensu dobra dalej jedziemy bo z laska pisze i no xD to juz nie te czasy adidasy Edytowane 26 Września 2021 przez Szopuuu 2 8
Bad_Boy Napisano 26 Września 2021 Autor Napisano 26 Września 2021 Na nagraniu jednoznacznie widać iż było zrobione to z pełną premedytacją, wjechałeś zatrzymałeś się, popatrzales po czym cyk gaz w podłogę, bo dlaczego by go nie skasować 🤔 6
Sneezy Napisano 29 Września 2021 Napisano 29 Września 2021 Środek komisu to nie miejsce na parkowanie. Szkoda znikoma, skarga odrzucona. 1 1 2
Rekomendowane odpowiedzi