Skocz do zawartości

Skarga na MichalJumper


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: 24.09.2021 około 17:30

Nick oskarżającego: denq11

Nick oskarżonego: Michaljumper

Powód napisania skargi: utrudnianie gry podczas pracy na tunerze

Dowody w postaci logów lub screenshotów:  https://imgur.com/7bJwXNd

Edytowane przez denq11
usuniecie jednego linku
  • Thanks 1
Napisano

Witam, miałeś włączony DM, więc wykorzystałem okazję by Cię pozabijać i nie złamałem regulaminu serwera przy tym, ponieważ po to ten tryb jest. Pozdrawiam cieplutko :D

  • Jestem za 1
  • Administrator
Napisano

Nie ma ustalonych żadnych stref czy sytuacji, w których nie wolno się bić mimo włączonego trybu DM. Następnym razem, gdy będziesz chciał w spokoju popracować, to po prostu go wyłącz w ustawieniach telefonu.

Odrzucam skargę. 

  • Jestem za 1
  • Beezy zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...