denq11 Napisano 24 Września 2021 Napisano 24 Września 2021 (edytowane) Data i godzina zdarzenia: 24.09.2021 około 17:30 Nick oskarżającego: denq11 Nick oskarżonego: Michaljumper Powód napisania skargi: utrudnianie gry podczas pracy na tunerze Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://imgur.com/7bJwXNd Edytowane 24 Września 2021 przez denq11 usuniecie jednego linku 1
MichalJumper Napisano 24 Września 2021 Napisano 24 Września 2021 Witam, miałeś włączony DM, więc wykorzystałem okazję by Cię pozabijać i nie złamałem regulaminu serwera przy tym, ponieważ po to ten tryb jest. Pozdrawiam cieplutko :D 1
Administrator Beezy Napisano 24 Września 2021 Administrator Napisano 24 Września 2021 Nie ma ustalonych żadnych stref czy sytuacji, w których nie wolno się bić mimo włączonego trybu DM. Następnym razem, gdy będziesz chciał w spokoju popracować, to po prostu go wyłącz w ustawieniach telefonu. Odrzucam skargę. 1
Rekomendowane odpowiedzi