machcin1 Napisano 19 Września 2021 Napisano 19 Września 2021 Data i godzina zdarzenia: 19.09.2021 godzina 23:25 Nick oskarżającego: machcin1 Nick oskarżonego: Szabecki Powód napisania skargi: jazda pod prąd, taranowanie Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://streamable.com/am8ty4
Szabecki Napisano 19 Września 2021 Napisano 19 Września 2021 a ty zamiast cos napisac zebym ci hajs oddal to sie prujesz na forum :d
Szabecki Napisano 19 Września 2021 Napisano 19 Września 2021 Zresztą ewidentnie na nagraniu widać że jechałem dalej więc nie załadowałeś mi się poprostu
machcin1 Napisano 19 Września 2021 Autor Napisano 19 Września 2021 Jak się sam nie umiałeś ustosunkować do zaistniałej sytuacji i myślałeś że będę za tobą jeździł? Więc sprawa trafia na forum. Jechałeś pod prąd. Czy miałeś desynchro, czy mnie widziałeś czy nie, nie wiem. Następnym razem rób większy łuk na zakręcie 😉
machcin1 Napisano 19 Września 2021 Autor Napisano 19 Września 2021 Temat można zamknąć bez nadawania czy nie nadawania kar, ale next time staraj się nie skracać bo mogą tam być inni gracze, miłego wieczoru. 🖖
PJOTER2003 Napisano 20 Września 2021 Napisano 20 Września 2021 18 godzin temu, machcin1 napisał: Temat można zamknąć bez nadawania czy nie nadawania kar, ale next time staraj się nie skracać bo mogą tam być inni gracze, miłego wieczoru. 🖖 W takim razie zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi