Skocz do zawartości

Skarga na Szabecki


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 19.09.2021 godzina 23:25

Nick oskarżającego: machcin1

Nick oskarżonego: Szabecki

Powód napisania skargi: jazda pod prąd, taranowanie

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

https://streamable.com/am8ty4

Napisano

a ty zamiast cos napisac zebym ci hajs oddal to sie prujesz na forum :d

 

Napisano

Zresztą ewidentnie na nagraniu widać że jechałem dalej więc nie załadowałeś mi się poprostu 

 

Napisano

Jak się sam nie umiałeś ustosunkować do zaistniałej sytuacji i myślałeś że będę za tobą jeździł? Więc sprawa trafia na forum. Jechałeś pod prąd. Czy miałeś desynchro, czy mnie widziałeś czy nie, nie wiem. Następnym razem rób większy łuk na zakręcie 😉 

Napisano

Temat można zamknąć bez nadawania czy nie nadawania kar, ale next time staraj się nie skracać bo mogą tam być inni gracze, miłego wieczoru. 🖖

Napisano
18 godzin temu, machcin1 napisał:

Temat można zamknąć bez nadawania czy nie nadawania kar, ale next time staraj się nie skracać bo mogą tam być inni gracze, miłego wieczoru. 🖖

W takim razie zamykam. 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...