Skocz do zawartości

NapalonyZiemniak69 apelacja od kary


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: NapalonyZiemniak69

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary: 

multikonta/handel

Krótki opis sytuacji:

 Po przyznaniu się do popełnionych czynów proklinowi dostałem bana

Dowody: 

Jedynym dowodem w tej sprawie jest nasza rozmowa z Proklinem i moje konta na forum

Chciałem tylko poinformować że te konta nie miały być przehandlowane za gotówkę miałem na nich wbić tylko lvl flbera i oddać je za symboliczny czteropak żubra moim znajomym i na tym chciałem zakończyć cały interes nie miałem na celu niszczenia gospodarki serwera.

Coś od siebie:

 Na wstępie chciałbym przeprosić za to że nie zapoznałem się z regulaminem z 19stycznia i bardzo dobrze wiem że nieznajomość go nie zwalnia mnie z przestrzegania zasad..

To co zrobiłem było bardzo głupie i bardzo tego teraz żałuję 

I jeszcze raz przepraszam cała administracje i w szczególności Proklina

 

 

Pozdrawiam..

 

 

 

Edytowane przez NapalonyZiemniak69
  • Like 8
  • Developer/owner
Napisano

Biorąc pod uwagę to, że przyznałeś się do winy, oraz to, że zrozumiałeś swój błąd, jesteśmy w stanie dać Ci drugą szansę. Mamy nadzieję, że ta sytuacja więcej się nie powtórzy i że będziesz się już stosował do regulaminu.

Ban zostaje zdjęty.

  • Like 1
Napisano
3 minuty temu, Proklin napisał:

Biorąc pod uwagę to, że przyznałeś się do winy, oraz to, że zrozumiałeś swój błąd, jesteśmy w stanie dać Ci drugą szansę. Mamy nadzieję, że ta sytuacja więcej się nie powtórzy i że będziesz się już stosował do regulaminu.

Ban zostaje zdjęty.

Dzięki wielkie obiecuje że już nic nie będę więcej kombinował

A moje konto pozostanie jedynym 

  • proklin zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...