Skocz do zawartości

baziu ukarany przez _WirluS_


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: baziu

Nick osoby nakładającej kare: @_WirluS_

Powód nałożenia kary: AEPTAei.png

Krótki opis sytuacji: Jechałem pojazdem marki Revolter przy parku Mirror, w pewnym momencie staranowałem funkcjonariusza na służbie i momentalnie otrzymałem bana.

Dowody: ---

Coś od siebie: Witam, przez okres wakacyjny co chwilę otrzymywałem wiele kar oraz robiłem pościgi (0RP). Rozumiem, że moje zachowanie nie było najlepsze, więc chciałbym bardzo za to przeprosić. Również chciałbym poruszyć jedną kwestię - mianowicie według mnie kara zablokowania dostępu na okres 3 lat jest trochę przesadzona i nadana pochopnie. Przykładem tego mogą być gracze, którzy dostają bana za ten sam powód, lecz na okres 6 miesięcy. Dodatkowo chciałbym dodać, iż odczekałem trochę kary i dało mi to wiele do przemyślenia. Jeszcze raz bardzo przepraszam za swoje zachowanie i liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji. Pozdrawiam.

  • Jestem za 5
  • Jestem przeciw 6
  • 5 miesięcy temu...
  • Developer/owner
Napisano

Skoro liczne kary nie pomogły to kolejna szansa nic nie da.

Apelacja odrzucona.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...