baziu Napisano 17 Września 2021 Napisano 17 Września 2021 Nick: baziu Nick osoby nakładającej kare: @_WirluS_ Powód nałożenia kary: Krótki opis sytuacji: Jechałem pojazdem marki Revolter przy parku Mirror, w pewnym momencie staranowałem funkcjonariusza na służbie i momentalnie otrzymałem bana. Dowody: --- Coś od siebie: Witam, przez okres wakacyjny co chwilę otrzymywałem wiele kar oraz robiłem pościgi (0RP). Rozumiem, że moje zachowanie nie było najlepsze, więc chciałbym bardzo za to przeprosić. Również chciałbym poruszyć jedną kwestię - mianowicie według mnie kara zablokowania dostępu na okres 3 lat jest trochę przesadzona i nadana pochopnie. Przykładem tego mogą być gracze, którzy dostają bana za ten sam powód, lecz na okres 6 miesięcy. Dodatkowo chciałbym dodać, iż odczekałem trochę kary i dało mi to wiele do przemyślenia. Jeszcze raz bardzo przepraszam za swoje zachowanie i liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji. Pozdrawiam. 5 6
Developer/owner proklin Napisano 1 Marca 2022 Developer/owner Napisano 1 Marca 2022 Skoro liczne kary nie pomogły to kolejna szansa nic nie da. Apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi