Skocz do zawartości

Sprzedam BestieGTS 6.3 w benzie


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Model pojazdu: BestiaGTS 6.3 benzyna

Przebieg: 39273.03

Cena: 130k

Tuning: brak

Vmax: 187

Opis: Ma napęd na 4 koła, spoko sie nią jeździ i generalnie fajnie wygląda i strzela z rur

Kontakt: Najlepiej napisac do mnie na discordzie (mam taki sam nick i zdjęcie) lub pisac pod numer: 468-543
 

Edytowane przez Kliku
  • proklin zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...