Jokerekkk_ Napisano 12 Września 2021 Napisano 12 Września 2021 Nick: Jokerekkk Nick osoby nakładającej kare:Beezy Powód nałożenia kary: wyzywanie i pisanie z capsem Krótki opis sytuacji: bili mnie ciagle na magazynie i sie wkurzylem i nie chcialem ale naisalem z capsem i brzydko i dostalem muta Dowody: nie potzebne Coś od siebie: przepraszam juz nie bende prosze daj unmute
_WirluS_ Napisano 12 Września 2021 Napisano 12 Września 2021 @Jokerekkk_ Na serwerze reagujemy na każdy, nawet najmniejszy przejaw toksyczności. Każdy jest karany tak samo. Możesz sobie zobaczyć taryfikator który jest pod klawiszem F3. Apelacje odrzucam i zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi