Skocz do zawartości

Skarga na DjPyza


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 12.09.21 kolo 15.40

Nick oskarżającego: limfao

Nick oskarżonego: DjPyza

Powód napisania skargi: Wymuszanie płatności na stanowisku tunera, brak możliwości sprawdzenia ceny montażu i demontażu oraz wyglądu pojazdu. Brak chęci do pełnienia funkcji tunera.

Dowody w postaci logów lub screenshotów:
1.
unknown.png

2.unknown.png

3.unknown.png

4.unknown.png

Finalnie "tuner" pokazał mi jedną cześć wizualną w postaci spoilera..

Tutaj demontaż w postaci filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=HnopWKkARGI - w tym przypadku również nie doszło do współpracy. 

Jest to troche smutne, że czasami trzeba sobie szukać tunera który chce normalnie pokazać montaż albo demontaż części. W tym przypadku to wygląda jakby DjPyza pracował na stanowisku tunera za kare. Mysle ze jest duzo wiecej osob, który chciałyby te stanowisko pełnić w normalny sposób.

 

  • Haha 3
  • Jestem za 31
  • Jestem przeciw 1
Napisano (edytowane)

Równiez chciałbym zgłosić zażalenie na owego tunera, nie wykonuje swoich obowiazków prawidłowo jak w sytuacji powyżej, dziś chciałem kupic pojazd Guardian od kolegi z organizacji .Kolega pojechał sprawdzic demont po czym DjPyza powiedział ze ma sobie sprawdzić na BS,Fivelive. (Ale napomne fakt że strony które są z demontami min BS,Fivel.vin ) Mogą byc nie wiarygodne w 100% bo nie są powiązane z włascicielem serwera w zaden sposób, są to strony autorskie graczy ,(Czyli ja mam ryzykowac bana powołując się na rzeczy napisane przez gracza co mogłby równie dobrze sie pomylic bo DjPyzie nie chce sie wykonywac jego obowiązków starannie i należycie , czyli wniosek jest oczywisty ze DjPyza jest od tego jak tyłek od wykonywania innej czynnosci, tyle chciałbym dodać od mojej osoby . Pozdrawiam 

Edytowane przez W3tO
  • Like 1
  • Haha 1
  • Jestem za 9
  • Jestem przeciw 1
Napisano

@W3tO zawsze mówie aby sprawdzać na forum nigdy nie poleciłem nikomu sprawdzanie demontu na BS

Napisano (edytowane)

Gdzie na forum znajdę demont mechaniczny, poproszę o link do strony własciciela serwera gdzie bede mogl żetelnie sprawdzic sobie demont mechaniczny żebym kogos nie oszukał i nie dostał bana, moze za krótko gram tutaj i nie wiem że ktoś zrobił liste demontu mechanicznego do kazdego z pojazdu . 

EX.png

Edytowane przez W3tO
  • Jestem za 2
Napisano

Też się wtrącę, aż szkoda że screena nie zrobiłem, Gracz ten próbował oszukać mnie na 2500 na stanowisku TUNERa, montując TURBO do Faggio2 za 10500 mówiąc ze to cena bez doliczki. Ewidentnie temu Panu znudziło się stanowisko tunera lub brakuje mu dopływu gotówki w inny sposób niż wyzyskiwanie jej od graczy. 
*Inny tuner zamontował to w cenie 8050. 

  • Haha 5
  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 1
Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: 12.09.21 kolo 15.30

Nick oskarżającego: W3tO

Nick oskarżonego: DjPyza

Powód napisania skargi: Odmowa czynienia funkcji tunera na stanowisku . Wszystko w ws

Cytuje,,Równiez chciałbym zgłosić zażalenie na owego tunera, nie wykonuje swoich obowiazków prawidłowo jak w sytuacji powyżej, dziś chciałem kupic pojazd Guardian od kolegi z organizacji .Kolega pojechał sprawdzic demont po czym DjPyza powiedział ze ma sobie sprawdzić na BS,Fivelive. (Ale napomne fakt że strony które są z demontami min BS,Fivel.vin ) Mogą byc nie wiarygodne w 100% bo nie są powiązane z włascicielem serwera w zaden sposób, są to strony autorskie graczy ,(Czyli ja mam ryzykowac bana powołując się na rzeczy napisane przez gracza co mogłby równie dobrze sie pomylic bo DjPyzie nie chce sie wykonywac jego obowiązków starannie i należycie , czyli wniosek jest oczywisty ze DjPyza jest od tego jak tyłek od wykonywania innej czynnosci, tyle chciałbym dodać od mojej osoby . Pozdrawiam ,,

Licze na szybkie rozwiązanie sprawy

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

 

Screenshot_20210917-083037_Chrome.jpg

Edytowane przez W3tO
  • Haha 2
  • Jestem za 6
Napisano
W dniu 16.09.2021 o 07:44, Robotek019 napisał:

Też się wtrącę, aż szkoda że screena nie zrobiłem, Gracz ten próbował oszukać mnie na 2500 na stanowisku TUNERa, montując TURBO do Faggio2 za 10500 mówiąc ze to cena bez doliczki. Ewidentnie temu Panu znudziło się stanowisko tunera lub brakuje mu dopływu gotówki w inny sposób niż wyzyskiwanie jej od graczy. 
*Inny tuner zamontował to w cenie 8050. 

Mówiąc Ci "tyle ile trzeba" lub nie odpowiadając to nie jest to samo co nic.

  • 7 miesięcy temu...
Napisano

Nie mamy nigdzie nic na ten temat, z tego też powodu kary nie możemy nadać, jednak pomyślimy nad jakimś systemem zabiegającym takich sytuacji.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...