Skocz do zawartości

[Skarga] na dvmin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 00:10-00:45

Nick oskarżającego: Robotek019

Nick oskarżonego: @dvmin

Powód napisania skargi: nagminne VDM przy kurierze, w trakcie oddawania paczek oraz wjeżdżanie w innych graczy.

Od Siebie dodam że ten gracz nagminnie dostaje jakieś kary związane z prawkiem. 

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 

 


 

  • Haha 1
  • Jestem za 2
Napisano

Gracz @dvmin zostanie ukarany za taranowanie. Co do drugiego nagrania nie ty @Robotek019 jesteś poszkodowanym, a tylko ta osoba może składać skargę. Zamykam.

  • Like 1
  • Kamilosław zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...