Skocz do zawartości

Skarga na Wjezdz4am


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 1 Września 2021 godzina 13;12

Nick oskarżającego: ayzyy

Nick oskarżonego: Wjezdz4am

Powód napisania skargi: Przy sprzedaży auta dogadaliśmy się że reszta kwoty (której nie miał ) zostanie oddana w wyznaczonym przeze mnie terminie. Sporządziliśmy umowę ( sugerowaną na graczach z większym stażem bo ja też miałem taką sytuacje) i rozeszliśmy się. Postanowiłem mu podać numer telefonu ( prawdziwy ) żeby mnie poinformował gdyby już był na serwerze bo wiadomo nie każdy może siedzieć cały dzień.. cisza, czas minął tak że proszę o pomoc w tej sytuacji. Z góry przepraszam że screeny są zrobione telefonem ale tylko taką miałem możliwość na tamten moment. Gdy będzie taka potrzeba to mogę je poprawić, ale myślę że wszystko jest widać.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: Zostały załączone niżej

20210901_131218.jpg

20210901_131227.jpg

  • Haha 2
  • 7 miesięcy temu...
Napisano

Wjezdz4am Został zbanowany za oszustwo finansowe.

Zamykam i przenoszę do archiwum 

 

 

  • Thanks 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...