Skocz do zawartości

Skarga na Foszik


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 03.09.2021 15:00-16:00

Nick oskarżającego: ShoferoV

Nick oskarżonego: Foszik

Powód napisania skargi: Oszustwo przy handlu. Na screenach widać iż podaje on 150k demontu, u tunera jest nie całe 110k. Sprawę chciałem załatwić polubownie i zaproponować mu zwrot połowy różnicy tj. 20k, niestety gracz tłumaczył się tym, że on demontu nie sprawdzał a sam zapłacił 175k za montaż (nawet jeśli tak było to demont bez doli wynosiłby 130k), co zmusiło mnie do napisania skargi. Jako że screeny pochodzą z discorda dołączam nagranie na którym potwierdzone jest, że to ten sam użytkownik.

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

foszik1.JPG

foszik2.JPG

foszik3.JPG

foszik4.JPG

foszik5.JPG

  • Developer/owner
Napisano

@Foszik wypowiedz się.

Napisano

No powiem szczerze, że oszukiwać tutaj nie ma co. Tak jak widać wyraźnie na nagraniu oraz ss'ach mówiłem wielokrotnie, iż demontu pojazdu nie sprawdzałem. Napisałem już do pana ShoferoV na Discord, że oddam pieniądze od razu kiedy będę miał możliwość wejścia na serwer.

Napisano

Tak jak powiedziałem w rozmowie prywatnej BYŁEM gotów ustąpić połowę jednakże z powodu moim zdaniem olania mnie i podawania wymijających argumentów w postaci "nie sprawdziłem demontu" żądam zwrotu całości różnicy tj. 40k

Napisano

Gracz zgodził się na zwrot 40k, czekam aż to nastąpi.

  • Baldi1331 zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...