Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem RAGE / GTA V


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam, otóż gdy chce wejść na rage to pierw włącza sie social club tylko że w trybie offline i nie mam możliwości ani wejść na singla gta v ani na rage, ktoś wie co zrobić?

1522852751_Bezppp.thumb.png.35ba3947e08188b24b0195463eefbee9.png

Napisano

Spróbuj jak kolega wyżej napisał wyłączyć zaporę/antywirusa.
Jeżeli to nic nie da to spróbuj zrestartować router lub użyj VPN'a.
Zapewne trafiłeś na adres IP blokowany przez Rockstar.

Napisano
19 godzin temu, Towarzyszu napisał:

Może zapora blokuje ?

 

7 godzin temu, sheerio napisał:

Spróbuj jak kolega wyżej napisał wyłączyć zaporę/antywirusa.
Jeżeli to nic nie da to spróbuj zrestartować router lub użyj VPN'a.
Zapewne trafiłeś na adres IP blokowany przez Rockstar.

Spróbowałem wyłączyc zapore - dalej to samo
Próbowałem używać tego VPN'a ale to się co chwile rozłącza, nie ma zbytnio stabilnego vpna który by się od razu połączył lub żeby lagów nie było. Próbowałem na wszystkie sposoby ~5 typów vpn to z każdym mam problem. Jeden nie chce połączyć w ogóle, na drugim są lagi a na 3 włącza mi sie zwykłe gta v z czego nie dokońca się włącza bo jest cały czas ekran ładowania.
Resetowałem router i też nie działa

Napisano

Nie mam pojęcia co zrobić jeszcze by to zadziałało

Napisano (edytowane)

Dodam od siebie jeszcze przeinstaluj RAGE i sprawdź spójność plików GTA.

Edytowane przez Towarzyszu
  • Like 1
Napisano

Podobny problem miałem w ubiegłą niedziele i nie mogłem wcale w wejść na stronę Rockstara ani zalogować się na social club. Jedynie pomogło wyłączenie neta na 1h i zmianę ip.

Napisano
8 godzin temu, Guziol542 napisał:

Podobny problem miałem w ubiegłą niedziele i nie mogłem wcale w wejść na stronę Rockstara ani zalogować się na social club. Jedynie pomogło wyłączenie neta na 1h i zmianę ip.

w jaki sposób zmiana ip?

Napisano

Ja mam zmienne ip od dostawcy internatu, ale też muszę dłużej poczekać, bo gdy odłączę modem od sieci to po kilku minutach nie zmienia mi się ip.

  • 1 rok później...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...