ZiMnYxD Napisano 26 Sierpnia 2021 Napisano 26 Sierpnia 2021 Data i godzina zdarzenia: 26.08.2021 godzina 18:05 Nick oskarżającego: ZiMnYxD Nick oskarżonego: Doomcio oraz Domsoo Powód napisania skargi: Toksyczność oraz taranowanie Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://youtu.be/rVxN6N9LPFU 1 10 4
Domsoo Napisano 26 Sierpnia 2021 Napisano 26 Sierpnia 2021 ale jestes kozak wstaw to co zrobiles przed tym co my robilismy a nie wycinasz najwarzniejszy moment jak wjches w rat loadera specjalnie ktory stal na poboczu
Domsoo Napisano 26 Sierpnia 2021 Napisano 26 Sierpnia 2021 Wstaw moment w którym jedziesz w nasza strone a nie jak juz jestes pod murkiem ;D
ZiMnYxD Napisano 26 Sierpnia 2021 Autor Napisano 26 Sierpnia 2021 Staliście na środku drogi, nie zdążyłem wyhamować, ale to nie powód żeby wyzywać a później specjalnie we mnie wjeżdżać XD
Domsoo Napisano 27 Sierpnia 2021 Napisano 27 Sierpnia 2021 5 godzin temu, ZiMnYxD napisał: Staliście na środku drogi, nie zdążyłem wyhamować, ale to nie powód żeby wyzywać a później specjalnie we mnie wjeżdżać XD Jechałeś prawym pasem nagle zjechałeś na lewo skoro masz nagranie to czemu nie dałeś go w calosci po 2 niezłego masz kijka skoro się obrażasz za puste słowa, człowieku to tylko gra 🤣
Domsoo Napisano 27 Sierpnia 2021 Napisano 27 Sierpnia 2021 Teraz, Domsoo napisał: Jechałeś prawym pasem nagle zjechałeś na lewo skoro masz nagranie to czemu nie dałeś go w calosci po 2 niezłego masz kijka skoro się obrażasz za puste słowa, człowieku to tylko gra 🤣 Wejdź na serwer jutro o 19 spiszemy oświadczenie do ubezpieczalni że mieliśmy stłuczkę
PJOTER2003 Napisano 29 Sierpnia 2021 Napisano 29 Sierpnia 2021 @Doomcio został ukarany za toksyczność na voice, a @Domsooza taranowanie. Zamykam 1
Rekomendowane odpowiedzi