Skocz do zawartości

Skarga na Doomcio oraz Domsoo


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 26.08.2021 godzina 18:05

Nick oskarżającego: ZiMnYxD

Nick oskarżonego: Doomcio oraz Domsoo

Powód napisania skargi: Toksyczność oraz taranowanie

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 

https://youtu.be/rVxN6N9LPFU

  • Haha 1
  • Jestem za 10
  • Jestem przeciw 4
Napisano

ale jestes kozak wstaw to co zrobiles przed tym co my robilismy a nie wycinasz najwarzniejszy moment jak wjches w rat loadera specjalnie ktory stal na poboczu ;)

Napisano

Wstaw moment w którym jedziesz w nasza strone a nie jak juz jestes pod murkiem ;D

Napisano

Staliście na środku drogi, nie zdążyłem wyhamować, ale to nie powód żeby wyzywać a później specjalnie we mnie wjeżdżać XD
image.thumb.png.bb224ccae867950198809126e4c5bdf8.png

Napisano
5 godzin temu, ZiMnYxD napisał:

Staliście na środku drogi, nie zdążyłem wyhamować, ale to nie powód żeby wyzywać a później specjalnie we mnie wjeżdżać XD
image.thumb.png.bb224ccae867950198809126e4c5bdf8.png

Jechałeś prawym pasem nagle zjechałeś na lewo skoro masz nagranie to czemu nie dałeś go w calosci po 2 niezłego masz kijka skoro się obrażasz za puste słowa, człowieku to tylko gra 🤣

Napisano
Teraz, Domsoo napisał:

Jechałeś prawym pasem nagle zjechałeś na lewo skoro masz nagranie to czemu nie dałeś go w calosci po 2 niezłego masz kijka skoro się obrażasz za puste słowa, człowieku to tylko gra 🤣

Wejdź na serwer jutro o 19 spiszemy oświadczenie do ubezpieczalni że mieliśmy stłuczkę 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...