Dycek Napisano 26 Sierpnia 2021 Napisano 26 Sierpnia 2021 (edytowane) Witam mam problem otoz gdy proboje odpalic serwer wywala mnie do normalnego GTA Edytowane 26 Sierpnia 2021 przez Dycek
sheerio Napisano 26 Sierpnia 2021 Napisano 26 Sierpnia 2021 Spróbuj odpalić najpierw fabułę na GTA V i poprawnie ją zamknąć.
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi