AlaNoseK Napisano 21 Sierpnia 2021 Napisano 21 Sierpnia 2021 Witam odpaliłem fivelife po dłuższej przerwie gracz @xComekwłamał mi się konto. ~~~ https://imgur.com/wwjMoMW ~~~ 1
Kosapl16 Napisano 21 Sierpnia 2021 Napisano 21 Sierpnia 2021 Chciałbym dołączyć to że to już nie 1 razy gdy gracz @xComek włamuje się na konta graczy i okrada ich z majątku 1
sheerio Napisano 24 Sierpnia 2021 Napisano 24 Sierpnia 2021 Przede wszystkim wybrałeś nieco zły dział do zgłoszenia problemu. Najlepiej zrób to na dziale skarg, na graczy. Również ową sprawę możesz zgłosić w prywatnej wiadomości na Discordzie komuś z Głównej Administracji.
xComek Napisano 25 Sierpnia 2021 Napisano 25 Sierpnia 2021 witam serdecznie, dla ułatwienia sprawy administracji chciałbym powiedzieć że duża ilość osób ma takie same hasło tu jak na innych serwerach, niekoniecznie na platformie ragemp, no i authenticator google nic nie daje bo jest zjebany, to nie pierwszy raz owszem, i nie wchodzę na serwer od dłuższego czasu więc zarazem ostatni włam. pozderki dla wszystkich, milego dnia. (ps a ciebie @Kosapl16 nikt o to nie pytał, miłego dzionka rowniez)
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Gracz zostanie ukarany. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi