MikiPilot Napisano 15 Sierpnia 2021 Napisano 15 Sierpnia 2021 Nick: MikiPilot Nick osoby nakładającej kare: Nie wiem (sprawa była mniej więcej 2 lata temu), więc napisałem Administracja. Powód nałożenia kary: Szczerze mówiąc nie wiele pamiętam, sprawa była mniej więcej 2 lata temu, wtedy dostałem szczątkowe informacje dot. mojego bana możliwe że chodziło o korzystanie z innego konta, jednak nie jestem pewny. Krótki opis sytuacji: Tak jak pisałem wyżej możliwe że chodziło o korzystanie z innego konta. Dowody: - Coś od siebie: Chciałbym wrócić na serwer ze względu na znajomych, którzy wracają, a także tych którzy nie dawno zaczęli grać. Z tego co pamiętam na serwerze grało się na prawdę dobrze, w śród miłej i przyjemnej atmosfery do której bym chciał wrócić Pozdrawiam MikiPilot
Developer/owner proklin Napisano 3 Września 2021 Developer/owner Napisano 3 Września 2021 @MikiPilot chodziło o multikonta, jest to zakazane na serwerze. Z racji na stosunkowo niewiele kar możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki: status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy blokada handlu na miesiąc prace społeczne***: 60k przez miesiąc na kurierze ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.
DragonuS Napisano 1 Listopada 2021 Napisano 1 Listopada 2021 Brak odpowiedzi/zainteresowania w apelacji zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi