Skocz do zawartości

patrykkk161 ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: patrykkk161

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary:

 XqZX963.png.f2200f958fe3ac7e84dc6641f87c939d.png

Krótki opis sytuacji: No to od początku, owy Pan, któremu rzekomo się włamałem na początku poprosił mnie o to abym założył mu konto na gmail i połączył jego konto z fivelife z forum oraz tym mailem, sądząc po tym, że podał mi passy do swojego konta to on pierwszy złamał regulamin ( 4. Zabronione jest udostępnianie swojego konta innym osobom. ) i teraz twierdzi, że ja się włamałem gdyż tylko wszedłem i połączyłem mu konto z forum, żeby mógł z niego swobodnie korzystać. Po kilku dniach wbiłem na jego konto tylko na chwilę, nic nie zrobiłem i od razu wyszedłem. Zmieniłem hasło do owego maila bo myślałem, że on już zmienił na swojego maila gdyż to ja byłem pierwotnym właścicielem maila na którym założyłem mu dostęp do forum, ale potem od razu miałem, że tak to ujmę "wywalone".

Dowody: https://imgur.com/a/oQ8kc9v | https://imgur.com/a/pUkONTv

Coś od siebie: Hej, napisałem krótki wierszyk o Waszym, Naszym (graczy) serwerze, może nie jest jakiś dobry ani nawet przeciętny xD ale się starałem.  Bardzo bym chciał wrócić gdyż po prostu poświęciłem miesiąc swojego życia na gre na serwerze, grindowaniu pieniędzy i poziomu. 

Gdy nadchodzi nowy rok, na nowym serwerze robię krok.

Chwytam za mą wędkę i lecę na tą pogawędkę. 

Odkąd tylko jestem na jeziorze ryby łowię jak we zbiorze.

Masakra jest na tym jeziorze tyle samochodów jest na owym zbiorze.

Napełniam swe bagaże i sprzedaje se gabloty.

Wracam se na sea bo ja lubię Five-sea.

I wbijam se do miasta by komis zrobić na maksa.

Zabrać komuś autko i zrobić sobie multum bogactwa.

Gdy już mam swą gablotę robię ognistozłote owoce.

I gdy proszę Was o przebaczenie, czekam na Wasze wybaczenie ❤️:( 

 

 

I od razu proszę o kontakt z tym panem co niby mu konto ukradłem bo ta apelacja już wisi kilkadziesiąt dni.

 

Czy da się uzyskac pozytywny wynik apelacji bez odpowiedzi drugiej osoby, która nawet nie chce się wypowiedzieć?

  • 3 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

To co opisujesz nie wygląda wiarygodnie, nie ma sensu aby ktoś jeszcze się tu wypowiadał.
Po co gracz miałby prosić o łączenie kont, po co oddawać komuś maila jak jego założenie jest darmowe, tak samo w jakim celu zmieniałeś te hasła.

Konto ma bana permanentnego i nie ma możliwości jego odbanowania.

Apelacja odrzucona.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...