Skocz do zawartości

Skarga na gracza SomsiadXynaxe i Xcomek


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: najprawdopodobniej 8/6/2021 ( image.png.df5ee4c4e316921c08e2231c2f0651a1.png )

Nick oskarżającego: @Relik

Nick oskarżonego: @Somsiad_Xynaxe i @xComek

Powód napisania skargi: Włamanie
opis sytuacji: Nie grałem od czerwca. Dzisiaj na discordzie zobaczylem informacje o nowym update z nitro i chcialem zobczyc. Jak wbilem na serwer zobaczylem że nie ma mojego Flasha GT, więc napisałem reporta czy w ogóle jest on na moim koncie. Okazało się że nie ma. Napisałem na dziale pomoc na discordzie o włamaniu. Potem odkryłem w aplikacji finanse, że wykonano przelew na prawie 19k do gracza xComek w dniu, którym napewno się nie logowałem, więc napisałem to proklinowi na discordzie. Po tym odpisał mi, że sprawcą najprawdopodobniej jest SomsiadXynaxe i żebym napisał skargę.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 

 

image.png
 

Edytowane przez Relik
napisałem opis sytuacji
  • Haha 1
  • Sad 1
  • Jestem za 1
Napisano

pewnie, flashgt dalej na moim koncie, administracja ci pewnie go odda, auta nie sprzedajemy, jak chcesz moge ci go nawet oddać tylko podaj discord id żebyśmy się dogadali @Relik z fartem 😎

  • Haha 1
  • 4 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

W takim razie w tej sprawie zbanowany zostaje jedynie @Somsiad_Xynaxe permanentnie za włamy na cudze konta.

Zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...