Relik Napisano 9 Sierpnia 2021 Napisano 9 Sierpnia 2021 (edytowane) Data i godzina zdarzenia: najprawdopodobniej 8/6/2021 ( ) Nick oskarżającego: @Relik Nick oskarżonego: @Somsiad_Xynaxe i @xComek Powód napisania skargi: Włamanie opis sytuacji: Nie grałem od czerwca. Dzisiaj na discordzie zobaczylem informacje o nowym update z nitro i chcialem zobczyc. Jak wbilem na serwer zobaczylem że nie ma mojego Flasha GT, więc napisałem reporta czy w ogóle jest on na moim koncie. Okazało się że nie ma. Napisałem na dziale pomoc na discordzie o włamaniu. Potem odkryłem w aplikacji finanse, że wykonano przelew na prawie 19k do gracza xComek w dniu, którym napewno się nie logowałem, więc napisałem to proklinowi na discordzie. Po tym odpisał mi, że sprawcą najprawdopodobniej jest SomsiadXynaxe i żebym napisał skargę. Dowody w postaci logów lub screenshotów: Edytowane 9 Sierpnia 2021 przez Relik napisałem opis sytuacji 1 1 1
xComek Napisano 9 Sierpnia 2021 Napisano 9 Sierpnia 2021 pewnie, flashgt dalej na moim koncie, administracja ci pewnie go odda, auta nie sprzedajemy, jak chcesz moge ci go nawet oddać tylko podaj discord id żebyśmy się dogadali @Relik z fartem 😎 1
Developer/owner proklin Napisano 3 Września 2021 Developer/owner Napisano 3 Września 2021 W takim razie w tej sprawie zbanowany zostaje jedynie @Somsiad_Xynaxe permanentnie za włamy na cudze konta. Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi