Skocz do zawartości

Zostałem Niesluznie zbanowany za obraze admina nawet gdy mnie nie bylo na serwerze


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: R3M1XOoo

Nick osoby nakładającej kare:Proklin

Powód nałożenia kary: Obraza Admina

Krótki opis sytuacji: Nie wiem co tu napisać gdyż nie ja obraziłem (nawet nie rozmawialem z administracją) ani sie nie logowalem wczoraj w nocy o 1 czy tam wczesniej (o 23 zakonczyłem rozgrywke) nawet do admina nie pisałem ani nie obrażałem Proklina pewnie sie pomylił i mnie zbanowal gdyż nie obrażam administracji lub innych osob na serwerze.

Dowody: Koledzy mogą potwierdzic ze jestem niewinny bo nie obrazam ludzi

Coś od siebie: To nie ja! ja nic nie zrobilem nawet mnie na serwerze nie bylo i nie obrazam osob bez powodu ani z jakiegos powodu a w szczegolnosci administracji (jedyna konwersacja pomiedzy mna a administracja sa wtedy kiedy ja sie pytam o cos)

Edytowane przez R3M1XOoo
  • Jestem za 4
  • R3M1XOoo zmienił tytuł na Zostałem Niesluznie zbanowany za obraze admina nawet gdy mnie nie bylo na serwerze
  • 5 tygodni później...
  • Developer/owner
Napisano

@R3M1XOoo na Twoim koncie nie ma kary za obrazę administracji, najprawdopodobniej masz zmienne IP i trafiłeś na takie zbanowane.

Restart routera powinien pomóc.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...