Skocz do zawartości

Problem z włączeniem RAGE


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Masz oryginalne Gta V? Próbowałeś zrobić reinstall gta? 

Napisano
3 minuty temu, Pierzasty napisał:

@DragonuS reinstall zrobiłem i nic, oryginalne gta również mam ze steama. 

rozumie że singleplayer działa normalnie? czy też są kłopoty?

Napisano
2 minuty temu, Pierzasty napisał:

@DragonuS Singleplayer działa dobrze, tak samo FiveM

Wejdź w: Steam\steamapps\common\Grand Theft Auto V (do folderu gta v)

GTAV.exe oraz GTAVLauncher kliknij na oba prawym przyciskiem myszy "Właściwości" rubryka "Zgodność" zaznacz opcję "Uruchom ten program jako administrator" Zastosuj/ok

i sprawdź czy po tym coś będzie śmigać

 

 

Napisano

@DragonuS zaraz sprawdzę. Dziwne, bo na komunikacie pisze jakbym nie miał połączenia z internetem 

Napisano
1 minutę temu, Pierzasty napisał:

@DragonuS zaraz sprawdzę. Dziwne, bo na komunikacie pisze jakbym nie miał połączenia z internetem 

właśnie to też widziałem jest to komunikat wskazujący na to jakby launcher nie mógł zweryfikować twojego konta socialclub "aktywacji" 

 

  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
Napisano

Temat przedawniony brak dalszych odpowiedzi Zamykam.

  • DragonuS zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...