Tamako Napisano 27 Lipca 2021 Napisano 27 Lipca 2021 Nick:Tamako Nick Osoby nakładającej kare:Sheerio Powód nałożenia kary: ,,Obraza Administracji" Krótki opis sytuacji: Była noc, graliśmy razem z kolegami na dość fajnym serwerze ,,FiveLife", pojawił się pewien support o nicku Norcio_PL i chciał się bić(bo był odpalony tryb DM) lecz był z ,,koleżką", którego nie chciał ukarać ,,mutem" za wyzywanie ale moich kolegów o nickach Polbinio,Kolumbijczyk ukarał za jakieś drobnostki i mnie troche poniosło i puściły hamulce przez brak jakiejkolwiek sprawiedliwości od strony owego supporta i doszło do tego co doszło czyli nieładne zachowanie wobec supporta. Dowody: Brak Coś od siebie: Zrozumiałem swoje złe zachowanie i postaram sie jakoś poprawić czyli nie łapać się ta takie typu baity oraz szanować supportów i całą administracje. 3 1 1
Developer/owner proklin Napisano 3 Września 2021 Developer/owner Napisano 3 Września 2021 Po zapoznaniu się z Twoimi wypowiedziami uważam, że kara jest słuszna. Apelację odrzucam.
Rekomendowane odpowiedzi