BrowarekPL Napisano 19 Lipca 2021 Napisano 19 Lipca 2021 (edytowane) Data i godzina zdarzenia:19.07.2021 około godziny 19 Nick oskarżającego:BrowarekPL Nick oskarżonego:Cezaro Powód napisania skargi:witam mam problem ponieważ ten oto pan ukradł wszystkie działki z aut i wywalił każde auto z organizacji robił vdm na przecho gdy sprawdzalem moje auta czy są tam dzialki, niewiem co pisac jestem troszke zirytowany sytuacją i jutro wstaje na 4 rano wiec w razie czego jestem gotowy by powiedziec co i jak na kanale glosowym discord BrowarekPL#0168 w razie jakiś pytań dośle to co trzebe chce tylko by gosciu był ukarany nawet tych działek nie potrzebuje chyba ze jest taka możliwość to by było miło bo zaniedługo jade na wakacje a tu kasy ni ma miłego dnia. Dowody w postaci logów lub screenshotów:mam auta w których były działki oraz mam logi organizacji że wywalil kazde auto PS.sory że nie dostowalem sie do wzrou zmeczony byłem i zobaczylem tą linijke dopiero teraz Edytowane 20 Lipca 2021 przez BrowarekPL wzór 1
BrowarekPL Napisano 20 Lipca 2021 Autor Napisano 20 Lipca 2021 14 godzin temu, Baldi1331 napisał: @BrowarekPL Zastosuj się do wzoru naprawione
Cezaro Napisano 29 Lipca 2021 Napisano 29 Lipca 2021 (edytowane) ja nie wiem o co chodzi w tym temacie ja nic nie ukradłem i nie mam pojecia kto to zrobil Edytowane 29 Lipca 2021 przez Cezaro
Developer/owner proklin Napisano 3 Września 2021 Developer/owner Napisano 3 Września 2021 Auta organizacyjne udostępniacie dobrowolnie, jeśli trzymacie coś w bagażnikach także świadomie włączacie opcję, aby inni mieli do nich dostęp. Takie sprawy musicie załatwiać wewnętrznie. Skarga odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi