Domsoo Napisano 19 Lipca 2021 Napisano 19 Lipca 2021 (edytowane) Nick: Domsoo Nick osoby nakładającej kare: @PJOTER2003 Powód nałożenia kary: Bugowanie aut na wyscigu Krótki opis sytuacji: Coś mi odbiło i zacząłem odwalac samochodami z wyscigu Dowody: Jednym z dowodów jest mój ban Coś od siebie: Chce przeprosić za moje śmieciarskie zachowanie. nie bede więcej odwalal pojazdami z wyscigu. Licze na pozytywne rozpatrzenie apelacji bądz skrócenie kary. a taki grzeczny bylem dzien dobry na klatce mowilem nawet zakupy pomoglem wniesc ;\ Edytowane 19 Lipca 2021 przez Domsoo 1 3 2
Developer/owner proklin Napisano 3 Września 2021 Developer/owner Napisano 3 Września 2021 Apelacja odrzucona przez brak kultury w następnych wypowiedziach.
Rekomendowane odpowiedzi