Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Domsoo

Nick osoby nakładającej kare: @PJOTER2003

Powód nałożenia kary: Bugowanie aut na wyscigu

Krótki opis sytuacji: Coś mi odbiło i zacząłem odwalac samochodami z wyscigu :(

Dowody: Jednym z dowodów jest mój ban

Coś od siebie: Chce przeprosić za moje śmieciarskie zachowanie. nie bede więcej odwalal pojazdami z wyscigu. Licze na pozytywne rozpatrzenie apelacji bądz skrócenie kary.

a taki grzeczny bylem dzien dobry na klatce mowilem nawet zakupy pomoglem wniesc ;\

Edytowane przez Domsoo
  • Like 1
  • Jestem za 3
  • Jestem przeciw 2
  • 1 miesiąc temu...
  • Developer/owner
Napisano

Apelacja odrzucona przez brak kultury w następnych wypowiedziach.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...