Skocz do zawartości

Norbi2000 ukarany przez Sheerio


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Norbi2000

Nick osoby nakładającej kare: @sheerio

Powód nałożenia kary:  Mute - Toksyczność

Krótki opis sytuacji: Jeździłem autem z kolegami jak co dzień i podjechaliśmy na tanią giełdę i zobaczyłem jakiegoś gracza (Nie pamiętam nicku) z włączonym dmem po czym do niego podszedłem i go skopałem a on napisał na /G  "Pozdrawiam panów z giełdy którzy mnie pobili na elektryku" a ja sarkastycznie napisałem "Pozdrawiam Idiotów z giełdy którzy mnie pobili na elektryku a tibijscy admini ich nie zbanowali" i dostałem muta za toksyczność na 3dni.

Dowody: https://imgur.com/a/4VRr6r1

Coś od siebie: "Idiotów" to nazwałem swoich kolegów z którymi jeździłem autem czyli @VarteXX @Adixu i @Kebsktórzy jeśli mogą się udzielić bez dostania punktów to proszę ich o wypowiedź żeby napisali pod apelacją czy się czują obrażeni a słowo "Tibijscy"  też nie było obrazą bo ma dużo znaczeń chyba że się czujesz urażona to mogę jedynie Cię przeprosić i niżej daję znaczenie tych słów i proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji. Pozdrawiam Norbi

Tibijczyk

Gracz w internetową grę Tibia, zwykle popadający w uzależnienie od komputera.

tibiarz

Człowiek Uzależniony Od Tibi
Czy słowo "Idiota" to wulgaryzm?

Nie możemy wszak tego pojęcia banalizować. Nie każda obelga, nie każdy nawet najbardziej paskudny wulgaryzm są zaraz „mową nienawiści”. ... Nazwanie kogoś „idiotą” nie jest mową nienawiści, chyba że dotyczy osoby z dysfunkcjami intelektualnymi.

 

  • Like 2
Napisano

Potwierdzam nie czuje się urażony, a to wszystko było sarkazmem.

  • 1 miesiąc temu...
  • Developer/owner
Napisano

W regulaminie nie ma zapisków, że nie można wyzywać obcych ludzi, jest całkowity zakaz. To czy obrażałeś kolegów, czy kogoś innego nie ma znaczenia.

Apelacja odrzucona.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...