Skocz do zawartości

Skarga na Domsoo


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Po pierwsze jechałes pod prąd przed zjechaniem na parking w momencie gdy cie wyprzedzalem wiec sam mi zajechales droge ;D

Po drugie dlaczego jechałes pod prąd na początku filmu ?

 

Edytowane przez Domsoo
  • Jestem przeciw 1
Napisano

Wiem jak Krieger jezdzi wiec nie masz nic do gadania 

  • Jestem przeciw 2
Napisano
2 minuty temu, Pizdzidrut napisał:

Wiem jak Krieger jezdzi wiec nie masz nic do gadania 

Rozumiem ze konczysz gre na serwerze pisząc tyle skarg ?

  • Jestem przeciw 1
Napisano

Nie po prostu ludzie nie umieją tak jak ty

Napisano
3 minuty temu, Pizdzidrut napisał:

Nie po prostu ludzie nie umieją tak jak ty

Było jechac swoim pasem a nie zgrywac poszkodowanego. Wyslij ten filmik do ubezpieczalni dostaniesz odszkodowanie.

  • Jestem przeciw 1
Napisano

@Pizdzidrut sam jechałeś po całej drodze, a później szok, że ktoś Cię staranował. 

Skargę odrzucam i zamykam.

  • Like 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...