Skocz do zawartości

VDM


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Akcja wyglądała tak robiłem sprowadzanie aut i widzialem na radarze jak ktoś z dużą prędkością się przemieszcza (przemieszczałem się na rowerze) zjechałem na chodnik i widzialem jak próbował mnie przejechać zacząłem uciekać w trakcie uciekania zdążył dojechać kolega który pomagał mnie przejechać przemieściłem się na schody i napisałem ,,EZ'' będzie widoczne to na nagraniu (proszę o dsc kogoś z administracji bo plik jest za duży żeby go tu dać) przypomnialem sobie w pewnej chwili że mogę nagrać że mnie celowo przejedzie właczyłem nagrywanie i zszedłem ze schodów po czym gracz który będzie widoczny na nagraniu mnie CELOWO przejechał 

Edytowane przez KoloYT
  • KoloYT zmienił tytuł na VDM
Napisano

@KoloYT Brak wzoru, a co rozmiarów plików, możesz wrzucić nagranie na YT i do skargi załączyć link.

Skargę  odrzucam i zamykam. 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...