KoloYT Napisano 18 Lipca 2021 Napisano 18 Lipca 2021 (edytowane) Akcja wyglądała tak robiłem sprowadzanie aut i widzialem na radarze jak ktoś z dużą prędkością się przemieszcza (przemieszczałem się na rowerze) zjechałem na chodnik i widzialem jak próbował mnie przejechać zacząłem uciekać w trakcie uciekania zdążył dojechać kolega który pomagał mnie przejechać przemieściłem się na schody i napisałem ,,EZ'' będzie widoczne to na nagraniu (proszę o dsc kogoś z administracji bo plik jest za duży żeby go tu dać) przypomnialem sobie w pewnej chwili że mogę nagrać że mnie celowo przejedzie właczyłem nagrywanie i zszedłem ze schodów po czym gracz który będzie widoczny na nagraniu mnie CELOWO przejechał Edytowane 18 Lipca 2021 przez KoloYT
PJOTER2003 Napisano 18 Lipca 2021 Napisano 18 Lipca 2021 @KoloYT Brak wzoru, a co rozmiarów plików, możesz wrzucić nagranie na YT i do skargi załączyć link. Skargę odrzucam i zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi