BuciorTM Napisano 11 Lipca 2021 Napisano 11 Lipca 2021 (edytowane) Nick: BuciorTM Nick osoby nakładającej kare: @sheerio Powód nałożenia kary: toksyczność Krótki opis sytuacji: Witam, sytuacja wyglądała następująco stoimy sobie na mechaniku z kolegą z org, nagle podjeżdża do nas dwóch typów zaczynają nas obrażać i vdmować. Jako iż padł mi voice chat a oni właśnie obrażali nas na voice zacząłem pisać na chacie zwykłym. Chciałbym mimo wszystko przeprosić za moje słowa i powiedzieć że nigdy się to już nie powtórzy. Dowody: - Coś od siebie: Uważam że kara jest jak najbardziej słuszna tylko że przemyślałem swoje zachowanie i przysięgam że nigdy podobna sytuacja się nie powtórzy ostatnio jak dostałem mute to utrudniało mi to strasznie rozgrywkę. Dzisiaj mnie po prostu za mocno poniosło, jednak zależy mi strasznie żeby pograć normalnie nie prosząc znajomych żeby zapytali o coś na czacie bądź też napisali w moim imieniu bo nie lubię się narzucać. Jeszcze raz przepraszam za moje zachowanie, będę starał się panować nad nerwami. Edytowane 11 Lipca 2021 przez BuciorTM
Developer/owner proklin Napisano 3 Września 2021 Developer/owner Napisano 3 Września 2021 Skoro kara słuszna, a jej termin minął zamykam apelację.
Rekomendowane odpowiedzi