kkkubus Napisano 9 Lipca 2021 Napisano 9 Lipca 2021 Nick: kkkubus Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: obraza administacji (multikonto na forum) Krótki opis sytuacji: Dostałem niesłusznego bana za nic tak naprawdę, nie mam ani multikonta na forum ani nigdy nie obraziłem administracji. Dowody: Coś od siebie: Czy możecie sprawdzić czy dobre konto dostało bana 2
Developer/owner proklin Napisano 3 Września 2021 Developer/owner Napisano 3 Września 2021 Nie ma takiej kary na Twoim koncie. Najprawdopodobniej masz zmienne IP i dostałeś akurat jakieś zbanowane.
Rekomendowane odpowiedzi